رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

دعوت 40 کشتی‌گیر آزادکار مازندرانی به اردوی تیم ملی - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دعوت 40 کشتی‌گیر آزادکار مازندرانی به اردوی تیم ملی

دعوت 40 کشتی‌گیر آزادکار مازندرانی به اردوی تیم ملی


دبیر هیئت کشتی مازندران از دعوت 40 کشتی‌گیر آزادکار مازندرانی به اردوی تیم ملی بزرگسالان خبر داد.

دعوت 40 کشتی‌گیر آزادکار مازندرانی به اردوی تیم ملیغلامرضا نوری‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری اظهار داشت: از سوی کمیته فنی فدراسیون 82 کشتی‌گیر به مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد دعوت شدند که 40 کشتی‌گیر از مازندران هستند.
وی با بیان اینکه نیمی از کشتی‌گیران دعوت شده این اردو مازندرانی هستند، تصریح کرد: کشتی‌گیرانی در این اردو دعوت شدند که در مسابقات مختلف موفق به کسب عنوان شده بودند.

دبیر هیئت کشتی مازندران از دعوت کشتی‌گیران در هشت وزن خبر داد و ادامه داد: کشتی‌گیران مازندرانی در هر هشت وزن حضور دارند.

نوری‌زاده گفت: رضا اطری، مصطفی دامادی، علی حاج‌آقانیا، مهران رضازاده، صابر خانجانی و نادر حاج‌آقانیا در وزن 57 کیلوگرم، مسعود اسماعیل‌پور، آرش دنگسرکی، بهنام احسان‌پور، عباس دباغی، فرزاد عموزاد و ایمان صادقی در 61 کیلوگرم، سید احمد محمدی، محمدمهدی یگانه‌جعفری و غلامرضا عبدالله‌پور در 65 کیلوگرم از کشتی‌گیران مازندرانی هستند.

وی افزود: سعید داداش‌پور، مسعود کمروبند، ایمان رحمانی‌زاده، مهدی تقوی، سبحان محمدزاده و حسن یزدانی در 70 کیلوگرم، مرتضی رضایی، جعفر قاسمی و عزت‌الله اکبری در 74 کیلوگرم و محمدحسین محمدیان، محمدجواد ابراهیمی، جلال زمان، سیاوش پازوکی و علیرضا کریمی در 86 کیلوگرم به عنوان کشتی‌گیران مازندران در این اردو هستند.

دبیر هیئت کشتی مازندران تصریح کرد: رضا یزدانی، اباذر اسلامی،سید محسن ابراهیمی و عباس طحان در 97 کیلوگرم و کمیل قاسمی، عبدالله قمی، جعفر شمس‌ناتری، سید رضا موسوی، احمد رسولی و جابر صادق‌زاده از دیگر کشتی‌گیران مازندرانی در این اردو هستند.

نوری‌زاده در پایان از برگزاری اردوی تیم ملی به مدت یک هفته در خانه کشتی تهران خبر داد و متذکر شد: ملی‌پوشان برای حضور در مسابقات جهانی، آسیایی و برون‌مرزی برای سال آینده آماده می‌شوند.