جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

دعوت 3 کاراته‌کای مازندرانی به اردوی تیم ملی بزرگسالان - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دعوت 3 کاراته‌کای مازندرانی به اردوی تیم ملی بزرگسالان

دعوت 3 کاراته‌کای مازندرانی به اردوی تیم ملی بزرگسالان


سرپرست رده‌های مختلف تیم‌ منتخب کاراته مازندران از دعوت سه کاراته‌کای مازندرانی به اردوی تیم ملی کاراته رده بزرگسالان کشور خبر داد.

دعوت 3 کاراته‌کای مازندرانی به اردوی تیم ملی بزرگسالان

علیرضا رضازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل از دعوت سه کاراته‌کای مازندرانی به اردوی تیم ملی کاراته بزرگسالان کشور خبر داد و با اشاره به اسامی کاراته‌کاها، بیان داشت: رضا بهرام‌پور، علی مهدی‌نژاد و مهدی یوسفی به این اردو دعوت شدند.

رضازاده با اعلام اینکه این اردوها مرحله سوم خود را سپری می‌کند، افزود: در دور جدید اردوی بزرگسالان تیم ملی کاراته کاراته‌کاهای مازندرانی خوش درخشیدند و نظر کادر فنی و سرمربی تیم ملی را به خود جلب کردند.

سرپرست رده‌های مختلف تیم‌ منتخب کاراته مازندران با اعلام اینکه اردوی مرحله سوم تیم ملی بزرگسالان کاراته کشورمان با سرمربیگری علیرضا سلیمانی برگزار شد، ادامه داد: در این اردو نادر جودت و حسن شاطرزاده مربیان تیم ملی بودند.

رضازاده با بیان اینکه ملی‌پوشان تمرینات آماده‌سازی خود را در سالن ورزشی سرپوشیده مرکز آموزش فدراسیون کاراته پیگیری می‌کنند اظهار داشت: اعضای تیم ملی بزرگسالان خود را برای مسابقات قهرمانی کاراته بزرگسالان آسیا آماده می‌کنند که در سال‌جاری به میزبانی کشور ژاپن برگزار می‌شود.

سرپرست رده‌های مختلف تیم‌ منتخب کاراته مازندران با اعلام اینکه کاراته یکی از ورزش‌های پرطرفدار است، گفت: خانواده‌ها نیز در سال‌های گذشته استقبال زیادی برای فرا گرفتن این رشته ورزشی رزمی برای آموزش به فرزندان‌شان دارند.