جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

دعوت 2 بانوی والیبالیست آملی به تیم ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

دعوت 2 بانوی والیبالیست آملی به تیم ملی

نائب‌رئیس هیئت والیبال آمل از دعوت دو بانوی ورزش‌کار این شهرستان به اردوی تیم ملی بانوان جوانان کشورمان خبر داد.

دعوت 2 بانوی والیبالیست آملی به تیم ملی

ملیحه جعفری‌صرافی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آمل با اشاره به اینکه در این شهرستان بانوان و دختران نوجوان و جوان زیرنظر مربیان برجسته و باتجربه مشغول به فعالیت هستند، اظهار کرد: به تازگی با اعلام نفرات اعزامی به اردوی تیم ملی والیبال جوانان دختر کشورمان نام سه مازندرانی به چشم می‌خورد که دو والیبالیست از آمل هستند.

وی با اشاره به دعوت فاطمه‌ قنبری، فاطمه ساداتی و الهام درویش به اردوی تیم ملی والیبال جوانان دختر کشور، گفت: در این بین دو والیبالیست از شهرستان آمل در بین اردونشینان حضور دارند.

جعفری‌صرافی بیان کرد: چهارمین مرحله اردوی تیم ملی زیر نظر کادر فنی، سرمربی و مربیان، از 24 دی‌ماه امسال با حضور 30 والیبالیست به مدت هشت روز در استان اصفهان برگزار شده که در آن ورزش‌کاران از 11 استان کشور حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه تیم ملی والیبال جوانان دختر کشورمان خود را برای حضور در رقابت‌های والیبال قهرمانی دختران زیر 19 سال قاره آسیا آماده می‌کند، ادامه داد: این رویداد مهم ورزشی از اول تا نهم مرداد سال آینده به میزبانی کشور تایلند دنبال می‌شود.

نائب‌رئیس هیئت والیبال آمل گفت: امیدواریم دختران والیبالیست مازندران با جلب رضایت کادر فنی تیم ملی راهی مسابقات آسیایی شوند و نماینده شایسته‌ای برای جمهوری اسلامی ایران باشند.