جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

دعوت فوتبالیست آملی به اردوی تیم ملی نوجوانان - نمایش محتوای خبر

 

 

دعوت فوتبالیست آملی به اردوی تیم ملی نوجوانان

سخنگوی اداره ورزش و جوانان آمل گفت: سید الهیار صیادمنش فوتبالیست آملی با جلب نظر کادر فنی به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان کشور دعوت شد.

دعوت فوتبالیست آملی به اردوی تیم ملی نوجوانان

به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، علی فاضلی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فوتبال یکی از رشته‌های ورزشی است که در اوج زیبایی، تحرک و فنی بودن، علاقه‌مندان زیادی در خانواده‌ها دارد.

وی افزود: با آغاز فصل تابستان والدین زیادی سعی دارند تا فرزندان‌شان در رشته ورزشی فوتبال فعالیت داشته باشد و آنها را برای آموزش به مدارس و آموزشگاه‌های فوتبال روانه می‌کنند.

سخنگوی اداره ورزش و جوانان آمل با اشاره به اینکه ورزشکاران این شهرستان در رشته فوتبال با عضویت در تیم‌های لیگ برتری توپ می‌زنند، خاطرنشان کرد: سید الهیار صیادمنش فوتبالیست آینده‌دار این شهرستان به تازگی به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان دعوت شد.

این مسؤول ادامه داد: صیادمنش در پست مهاجم بوده و توانست با جلب نظر اعضای کادر فنی تیم ملی جزء 30 نفر دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان باشد.

فاضلی با تأکید بر اینکه این بازیکن متولد سال 1380 است، گفت: صیادمنش از سال 87 تا 93 عضو باشگاه آرش آمل بوده و در 6 دوره رقابت‌های لیگ رده‌های پایه مازندران با به ثمر رساندن بیشترین گل به عنوان آقای گل لقب گرفت.

وی با اعلام اینکه این فوتبالیست دو دوره به فستیوال ملی فوتبال زیر 11 سال و زیر 12 سال در سال‌های 90 و 91 دعوت شد، افزود: این فستیوال به میزبانی شهرهای زاهدان و بیرجند برگزار شد.

سخنگوی اداره ورزش و جوانان آمل با اشاره به اینکه صیادمنش با تیم پدیده ساری در لیگ برتر نونهالان و نوجوانان کشور توپ زد، اظهار کرد: مربیانی همانند سید هادی و علی فاضلی، علی بهمنی و جلال حقیقی از مربیان سازنده مازندران در رشد و تربیت این چهره ورزشی نقش زیادی داشتند.

فاضلی گفت: امیدواریم این فوتبالیست با آتیه مازندران پس از درخشش در اردوهای تیم ملی فوتبال نوجوانان کشور با جلب نظر کادر فنی به جمع نهایی ملی‌پوشان برای اعزام به مسابقات برون‌مرزی راه پیدا کند.