جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

دشمن در حال تبلیغ بدجلوه دادن کالای ایرانی است - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمن در حال تبلیغ بدجلوه دادن کالای ایرانی است

امام جمعه میاندورود با اشاره به اینکه تولیدکنندگان کیفیت تولیدات را بالا ببرند، گفت: دشمن در حال تبلیغ بدجلوه دادن کالای ایرانی است و هدفشان رواج بیکاری و وابسته بودن به آنها است.

دشمن در حال تبلیغ بدجلوه دادن کالای ایرانی است

به گزارش خبرگزاری فارس از میاندورود، حجت‌الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار کرد: تا زمانی که فرهنگ عاشورایی در کشور برقرار است و روحیه استکبارستیزی وجود دارد، آمریکا هرگز نمی‌تواند بر ایران سلطه پیدا کند.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانشجویان در رابطه با مسائل روز به ویژگی‌های شیطان بزرگ اشاره کرد و افزود: یکی از این موارد وعده‌های دروغین است، به فرموده امام راحل که آمریکا شیطان بزرگ است و در قرآن آمده که شیطان به انسان وعده می‌دهد اما عمل نمی‌کند.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: آمریکا در طول 37 سال وعده‌های دروغ داده است و هر بار تکرار می‌کند، هنوز هم یک عده آدم کج‌فهم و کج‌سلیقه می‌گویند با آمریکا مذاکره کنیم مشکل حل می‌شود.

این مسؤول اضافه کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که تیم مذاکره‌کننده با اینکه زحمت فراوان کشیدند نیز به این نتیجه رسیده که به آمریکا نمی‌توان اعتماد کرد، ایشان بارها فرمودند که مخالف مذاکره نیستم اما خوش‌بین هم نیستم.

محمدنسب با اعلام اینکه هر کشوری که با آمریکا رابطه داشت تا به امروز خار و ذلیل شده است، یادآور شد: کشورهای بزرگ دنیا هم رابطه با آمریکا را مضر دانسته و عاقبتش را خاری می‌دانند.

*تولیدکنندگان کیفیت تولیدات را بالا ببرند

وی با تأکید بر اینکه چیزی که ملت‌ها را می‌سازد فرهنگ صحیح است، تصریح کرد: فرهنگ صحیح باعث خوشبختی می‌شود و بلعکس آن عامل بدبختی است، باید در مسیری حرکت کنیم که نشأت‌گرفته از اسلام ناب محمدی باشد.

امام جمعه میاندورود با اشاره به اینکه تولیدکنندگان کیفیت تولیدات را بالا ببرند، ادامه داد: ایران در همه زمینه‌ها حرف اول را در دنیا می‌زند اما دشمن در حال تبلیغ و بدجلوه دادن کالای ایرانی است و هدفشان رواج بیکاری و وابسته بودن به آنها است.

این مسؤول در ادامه اظهار کرد: کارفرمایان و کسانی که مدیرعامل هستند عاملی باشند برای کیفیت، نه گرفتن حقوق‌های نجومی، اگر برخی از حقوق نجومی صرف‌نظر کنند می‌توانیم باز هم در دنیا حرف اول را بزنیم.

محمدنسب در پایان گفت: امروز برخی از کشورهای دایه‌دار داشتن علم در جهان هستند اما با استفاده ناصحیح از علم و ساخت بمب و سلاح اتمی و شیمیایی شعار دفاع از حقوق بشر سر می‌دهند.