سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

دشمن درصدد نفوذ در افراد و گروه‌های تأثیر‌گذار جامعه اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمن درصدد نفوذ در افراد و گروه‌های تأثیر‌گذار جامعه اسلامی است

امام جمعه موقت شیر‌گاه سوادکوه‌‌شمالی گفت: دشمن قصد نفوذ در افراد و گروه‌های تأثیر‌گذار جامعه مانند طلاب، علما، دانشجویان و دانش‌آموزان را دارد.

دشمن درصدد نفوذ در افراد و گروه‌های تأثیر‌گذار جامعه اسلامی است

به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه‌شمالی، حجت‌الاسلام روح‌الله امیری در خطبه‌های نماز جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به تفسیر آیه 17 سوره رعد درباره تقوای الهی، گفت: تقوای الهی سبب می‌شود تا انسان مفید باشد و در دام شیاد‌ان قرار نگیرد.

وی با بیان اینکه مدعیان دروغین هم با حیله مردم را فریب می‌دهند، اظهار کرد: مدعیان دروغین دینی مانند بهائیان به دلیل اینکه مفید نیستند و مردم را فریب می‌دهند از نمونه‌های بی‌تقوایی هستند.

امام جمعه موقت شیر‌گاه سوادکوه‌‌شمالی با اشاره به روایاتی از حضرت علی(ع) درباره تقوای الهی، خاطر‌نشان کرد: امام علی(ع)، فقر، بیماری و بی‌تقوایی را به عنوان بلاهای کوچک، متوسط و بزرگ و ثروت، سلامتی و تقوا را نیز به‌عنوان نعمت کوچک، متوسط و بزرگ توصیف کردند.

امیری به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره نفوذ و تهاجم فرهنگی اشاره کرد و ادامه داد: دشمن قصد نفوذ در افراد و گروه‌های تأثیر‌گذار جامعه مانند طلاب، علما، دانشجویان و دانش‌آموزان را دارد.

خطیب جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه دشمن به صورت مستقیم برای نفوذ وارد نمی‌شود، گفت: عالمی که در تفسیر خود از سیاست حرفی نزند و دانشجویی که دشمن را همه‌کاره و خودی ‌را ضعیف قلمداد کند تحت نفوذ دشمنان است.