سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

دشمن به فکر نفوذ در مراکز حساس تصمیم‌گیری است - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمن به فکر نفوذ در مراکز حساس تصمیم‌گیری است

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه امروزه دشمنان با نفوذ می‌خواهند عوامل و عناصر خود را به مراکز حساس تصمیم‌گیری کشور همانند مجلس و دولت روانه کنند، گفت: مردم کشورمان بصیر و آگاه هستند.

دشمن به فکر نفوذ در مراکز حساس تصمیم‌گیری است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، سردار محمد‌حسین بابایی در آیین بزرگ‌داشت سی‌و‌چهارمین سالگرد شهدای حماسه اسلامی ششم بهمن سال 60 مردم آمل در روستای بایجان بخش کوهستانی لاریجان، اظهار کرد: آمل از شهرهای شاخص و زبانزد در بخش‌های مختلف بین دیگر شهرهای کشور است.

وی با اعلام دفاع مردم آمل 12 قرن گذشته از مردم بی‌گناه و شیعیان یمن، افزود: مردم این شهرستان دارای ریشه اعتقادی قوی و مستحکم هستند و این ریشه ایمان در وجود همه مردم آمل قرار دارد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه مردم آمل در حماسه اسلامی ششم بهمن نیز همانند گذشته نمره عالی را دریافت کردند، تصریح کرد: دشمنی آمریکا و استکبارگران با ملت ایران تمامی ندارد زیرا آنها از ابتدا می‌خواستند با نقشه‌ها و ترفندهای مختلف انقلاب‌مان را آمریکایی کنند که نتوانستند به هیچ وجه موفق باشند.

این مسئول با اشاره به عدم موفقیت آمریکایی‌ها و جنگ‌افروزی هشت سال دفاع مقدس با جلو انداختن رژیم بعثی و حمایت نزدیک به 50 کشور دنیا، بیان کرد: با توجه به گذشت 37 سال از پیروزی انقلاب اسلامی روز به روز دشمنی و فتنه‌انگیزی دشمنان استکباری بیشتر از گذشته می‌شود.

بابایی با اعلام اینکه ایجاد فتنه 88 دنباله‌روی برخی افراد در داخل کشور از اهداف آمریکایی را نشان می‌دهد، تصریح کرد: در این فتنه حتی شاهد بودیم که شعارهایی علیه اصول انقلاب مطرح شده بود.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با تأکید بر اینکه آمریکا با شعارهای دفاع از جایگاه ولایت و ولایت‌مداری به همراه استکبارستیزی مردم ایران مشکل دارد، ادامه داد: شعارهایی همانند «ما همه سرباز ولایت توئیم، وای اگر رهبرمان حکم جهادم دهد و مرگ بر صهیونیست»، در روز قدس و راهپیمایی 22 بهمن‌ماه به همراه حمایت از مردم غزه، یمن، سوریه، لبنان و عراق آمریکا را به خشم وادار می‌کند.

وی با اشاره به فعالیت بیش از هزار مؤسسه اندیشه و تفکر استراتژیک در آمریکا برای برنامه‌ریزی و تسلط در جهان، گفت: همه تفکرات آمریکا ایجاد قدرت جهانی و تصرف خاورمیانه است.

به گفته بابایی، ایران امروزه نگین و قلب خاورمیانه است و بزرگ‌ترین مشکل برای استکبار و آمریکا محسوب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: امروزه استکبارگران علاوه بر راه‌اندازی جنگ‌ها، تحریم‌ها، اقدامات امنیتی و فشارهای اقتصادی می‌خواهند با استخدام اساتید در دانشگاه‌ها، ورود به مراکز نظامی، وزرا و معاونان وزیر، نماینده مجلس و دیگر افراد امور کشور را در اختیار گیرند.

بابایی با اعلام خطرات جبران‌ناپذیر نفوذ سیاسی، اعتقادی و فرهنگی دشمن، بیان کرد: امروزه دشمنان با نفوذ می‌خواهند عوامل و عناصر خود را به مراکز حساس تصمیم‌گیری کشور همانند مجلس و دولت روانه کنند.

وی با بیان اینکه مردم کشورمان دارای بصیرت، آگاهی و حساسیت در انتخاب خود هستند، تصریح کرد: امروزه دشمن در حال تغییر ذائقه مردم ایران است و نباید فرهنگ مردم کشورمان تغییر کند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به تأکیدات رهبر انقلاب اسلامی در مورد اقتصاد مقاومتی، یادآور شد: مسئولان توجه کنند که واردات برنج و مرکبات در زمان برداشت خلاف اقتصاد مقاومتی است و باید به تولیدات داخلی توجه بیشتر شود.

وی گفت: مدیران و مسئولان دستگاه‌ها و نهادهای کشور باید از ورود نقشه‌هایی که با رشد اقتصادی مردم سازگار نیست جلوگیری کنند زیرا این مهم تنبلی اقتصاد را در بر داشته و تنبلی باعث رشدمان نمی‌شود.