جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

دشمن به‌شدت از مردم ایران ترسیده است - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمن به‌شدت از مردم ایران ترسیده است

امام جمعه بابلسر با بیان اینکه دشمن به‌شدت از مردم ایران رنجیده و ترسیده است، گفت: در تحریم کامل نظامی بودیم که جوانان ما سلاح‌هایی تولید کردند که دشمن حتی نمی‌تواند فکر حمله به ایران را داشته باشد.

دشمن به‌شدت از مردم ایران ترسیده است

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، حجت‌الاسلام علی‌اکبر طلابیان در اجتماع بزرگ مدافعان حرم و نخستین سالگرد سردار شهید جاویدالاثر مدافع حرم «سیدجلال حبیب‌الله‌پور» در مصلای المهدی بابلسر با اشاره به اینکه خداوند در قرآن کریم سه مطلب را از همه مسلمانان می‌خواهد و همه باید تلاش کنیم تا این سه مطلب در ما وجود داشته داشته باشد، اظهار کرد: نخستین مطلب مجاهدت در راه خدا است که مجاهدت در راه خدا زمان‌بردار نیست و اختصاص به یک مکان خاص ندارد.

وی با بیان اینکه مسلمان باید انقلابی باشد، افزود: انقلابی بودن زمان‌بردار نیست و انسان باید از بدو تولد تا زمان مرگ، انقلابی باشد.

امام جمعه بابلسر  با اشاره به اینکه دومین مطلب صبر است و مجاهدت بدون صبر و استقامت امکان ندارد، خاطر نشان کرد: سومین مطلب جاوید ماندن شعارهای ماست، آن روزی که شهدا را به سوی مزارشان بدرقه می‌کردیم، شعار می‌دادیم «برادر شهیدم راهت ادامه دارد».

طلابیان با اشاره به اینکه به شهدا قول دادیم راه آنها را تا انقلاب حضرت مهدی(عج) ادامه دهیم، گفت: انقلابی بودن با صبر ادامه پیدا می‌کند.

امام جمعه بابلسر با بیان اینکه در یکی دو سال اخیر شاهد حمله شدید دشمن به روحیه انقلابی مردم بودیم، تا روحیه انقلابی را از ما بزداید، افزود: در این شرایط حساس، رهبر انقلاب بلافاصله به میدان آمد و اعلام کرد «من یک انقلابی‌ام» تا دشمن نتواند بر روحیه انقلابی جوانان کشور ما تاثیر بگذارد.

وی با بیان اینکه یک انقلابی سست و ناامید نمی‌شود و احساس ضعف نمی‌کند، تصریح کرد: در مسیر انقلاب حرکت کردن، سختی‌های فراوانی دارد که اگر این روحیه را حفظ کنیم، خداوند ما را بی‌یار و یاور نخواهد گذاشت.

امام جمعه بابلسر با بیان اینکه دشمن به‌شدت از مردم ایران رنجیده و ترسیده است، ادامه داد: در تحریم کامل نظامی بودیم که جوانان ما سلاح‌هایی تولید کردند که دشمن حتی نمی‌تواند فکر حمله به ایران را داشته باشد.

طلابیان خاطرنشان کرد: دشمن می‌خواهد مردم را سست و ناامید کند و استقامت ما را بشکند تا نسبت به شعارهای انقلابی خود سست شویم.