سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

دشمن برای فتنه‌انگیزی انتخابات آینده برنامه‌ریزی کرده است - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمن برای فتنه‌انگیزی انتخابات آینده برنامه‌ریزی کرده است

امام جمعه بهنمیر گفت: دشمن برای فتنه‌انگیزی در انتخابات آینده برنامه‌ریزی کرده است و با تبلیغات سوء قصد دارد مردم را از حضور در انتخابات منصرف کند.

دشمن برای فتنه‌انگیزی انتخابات آینده برنامه‌ریزی کرده است

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، حجت‌الاسلام محمدحسن شریف‌تبار در مصلی المهدی(عج) این شهر با تبریک عید سعید غدیر خم و میلاد با سعادت امام هادی(ع) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: پیامبر (ص) به امر الهی در حضور بیش از 100 هزار نفر، امام علی (ع) را به امامت منصوب کردند و با قرائت آیه اکمال دین و اتمام نعمت فرمودند دینی مورد قبول خداست که ولایت امیرالمومنین در آن باشد.


وی با بیان اینکه دین بدون ولایت مورد رضایت خداوند نیست، افزود:  درس غدیر تمسک به ولایت و در عمل پیروی کردن از امامت است و پیام غدیر التزام به حکومت اسلامی است.


خطیب جمعه بهنمیر تصریح کرد: خدا را شاکریم که نور ولایت علوی بر کشور ما می‌تابد و اندیشه سیاسی و الهی مولا علی (ع) در کشور دنبال می‌شود.


شریف‌تبار در ادامه با تبریک هفته دفاع مقدس بیان کرد: تثبیت نظام، صدور انقلاب، کسب افتخار و عزت برای ملت، زمینه خودکفایی، شکست ابهت ابرقدرت‌ها، اثبات فداکاری جوانان بخشی از دستاوردهای دفاع مقدس است.


وی مهم‌ترین دستاورد دفاع مقدس را تحکیم ستون‌های نظام اسلامی دانست و با بیان اینکه برای حفظ نظام اسلامی نیاز به تقویت توان دفاعی کشور داریم،گفت: کسانی که می‌گویند ما نیاز به تقویت دفاعی کشور نداریم سخنان آنها همانند تکرار سخن دشمنان نظام اسلامی است.

   
امام جمعه بهنمیر همچنین به حفظ وحدت در بین دلسوزان نظام اسلامی و مردم کشور عزیز ما تأکید کرد و افزود: دشمن به فکر توطئه و تفرقه در میان ملت است، همه باید به مولفه‌های وحدت‌بخش و اقتدارآفرین جامعه و نظام اسلامی اهتمام کنند.


شریف‌تبار محور وحدت کشور ما را پیروی از ولایت فقیه و رهبری دانست و افزود: دشمن برای  فتنه‌انگیزی انتخابات آینده برنامه‌ریزی کرده است و با تبلیغات سوء قصد دارد مردم را از حضور در انتخابات منصرف کند، همه باید مواظب باشند تا گرفتار حیله و نیرنگ دشمن نشوند و فریب آنها را نخورند.


وی در پایان خواستار برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشن عید غدیر شد.