جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

دشمن با حماسه‌سازی در انتخابات آینده ناامید می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمن با حماسه‌سازی در انتخابات آینده ناامید می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از تنکابن، حجت‌الاسلام سید داوود شاهچراغی عصر روز  سه شنبه در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان تنکابن اظهار داشت: این ایامی که در آن به سر می‌بریم بسیار ویژه و خاص است و با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری، شوراها و همچنین برگزاری انتخابات میاندوره‌ای مجلس در حوزه تنکابن ملت غیور ما با حضور عظیم و حماسی خود پروژه ناامید کردن دشمنان نظام را عملی خواهند کرد.

وی با تاکید بر اینکه ایران به لحاظ ژئوپلوتیکی و استراتژیکی در کنار منابع عظیم و سرشار طبیعی که خداوند به ما هدیه کرده است همواره مورد نظر دشمنان و کشورهای سلطه‌گر بود، افزود: امروز تمام وحشت استکبار از ایران اسلامی است زیرا این نظام مبتنی بر ولایت دست آنها را از غارت و چپاول سرمایه‌های این ملت کوتاه کرد.

این مسئول اضافه کرد: امروزه بیش از هر روز باید مراقب باشیم تا در عملکردمان آب در ‌آسیاب دشمن نریزیم.

شاهچراغی با اشاره به پیشرفت‌های علمی، فنی، پزشکی، هوا فضا و .... از بالا بودن هوش سرشار از خلاقیت ایرانی که از متوسط جهانی بسیار بالاتر است سخن گفت و افزود: در جای جای جهان به هر علمی بنگرید امکان ندارد بخشی از آن با یک شخصیت ایرانی عجین نشده باشد و این یک موهبت الهی است و ما باید با مدیریت آنرا برای خدمت به ملت و مردم دنیا بکار بگیریم.

امام جمعه تنکابن با اشاره به سیاست‌های کلی نظام در استقلال از هر نظر و دفاع از مظلومیت مردم مورد ستم در دنیا گفت: از سیاست یک بام و دو هوای غرب انتقاد می‌کنم زیرا آنها که خود دم از دموکراسی، بشردوستی و آزادی می‌زنید در مقابل ابتدایی‌ترین اصولی را که ادعا می‌کنند نقض کرده و به آنها پایبند نیستید چگونه انتظاری از ممالک دیگر دارند.

وی تصریح کرد: ‌امروز دنیا عجیب شده و ما مسئولیت زیادی در قبال مسائل آن داریم و این امر مسئولیت ما نسبت به حفظ و حراست از نظام  و ارزش‌های آن را که بسیاری از مردم محروم و آزاده‌ی دنیا به آن امید بسته‌‌اند بیش از گذشته سنگین می‌کند.

امام جمعه تنکابن با بیان بخشی از تاریخ شکل‌گیری اسلام گفت: به یقین ائمه معصوم ما داشتن نظامی مانند نظام جمهوری اسلامی را آرزو داشتند و این امر مسئولیت ما را نسبت به حفظ ارزش‌های نظام که خون شهدای به زیادی در راه آن ریخته شده است را حساس و مهم می‌کند و باید مراقب باشیم تا دراین راه از هدف اصلی یعنی خدمت به خلق خدا غافل نگردیم.