جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

دشمنان نظام در خاکریزهای فرهنگی، سنگر گرفته‌اند - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمنان نظام در خاکریزهای فرهنگی، سنگر گرفته‌اند

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، حجت‌الاسلام اسدالله جعفری پیش از ظهر امروز در نشست شورای حفظ حقوق بیت‌المال که با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران برگزار شد، به فرا رسیدن هفته بسیج اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از بزرگ‌ترین میراث گرانبهای که امام راحل در بین ما قرار دادند بسیج است.

دادستان مرکز استان مازندران با تاکید بر اینکه بسیجیان در عرصه‌های جنگ سخت و جنگ نرم اقتدار و قدرت خود را به نمایش گذاشتند، اظهار داشت: امروز بسیج با تمام توان و قدرت در حال مبارزه با تهدیدهای فرهنگی و جنگ نرم دشمن است.

جعفری با تاکید بر اینکه سپاه مایه عزت، افتخار و سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: امروزه بسیجیان در عرصه‌های مختلف سازندگی و فرهنگی ورود پیدا کردند که این مسئله به اقتدار جامعه اسلامی و بسیجی ایران می‌افزاید.

وی با بیان اینکه اگر تفکر بسیجی در کشور حاکم شود بیشتر مشکلات جامعه برطرف می‌شود،گفت: امروز کشور دارای 20 میلیون بسیجی است و انتظار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران برآورده شد.

این مسئول با هشدار به اینکه دشمنان نظام و اسلام در خاکریزهای فرهنگی سنگر گرفته‌اند، اظهار داشت: ایران اسلامی افتخار می‌کند در خاکریزهای خود 20 میلیون بسیجی دارد.

دادستان شهرستان ساری در ادامه از وقف به عنوان یکی از مباحث مهم نشست شورای حفظ حقوق بیت‌المال یاد کرد و گفت: مصوبات نشست شورای حفظ حقوق بیت‌المال با جدیت پیگیری و اجرا می‌شود.

جعفری با اشاره به اینکه در جامعه مسئله وقف از اهمیت بالایی برخوردار است، تصریح کرد: نشست حفظ حقوق بیت‌المال مدافع حق و حقوق موقوفات است.

{jcomments off}