جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

دشمنان دیگر توانی برای مقابله با نظام اسلامی ندارند - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمنان دیگر توانی برای مقابله با نظام اسلامی ندارند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران گفت: دشمنان نظام دیگر توانی برای مقابله با نظام اسلامی ندارند.

دشمنان دیگر توانی برای مقابله با نظام اسلامی ندارند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام یوسف یوسف‌پور صبح امروز در جمع راهپیمایان ساری با تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان، اظهار کرد: مردم مرکز استان مازندران امروز حضور چشمگیری در راهپیمایی 22 بهمن داشتند.

یوسف‌پور تصریح کرد: مردم مازندران امروز در راهپیمایی عظیم 22 بهمن پیروی از خط امام و آرمان‌های شهدای انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران گفت: هیچکس جز خداوند متعال نمی‌تواند ایثار و مقاومت و حضور حماسی مردم را پاس بدارد.

وی با اشاره به اینکه این حضور گسترده ملت ایران در عرصه‌های مختلف برگ زرین دیگری را در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی رقم زده است، بیان داشت: ملت ایران اسلامی با حضور گسترده خود نشان دادند با اراده‌ای راسخ و پولادین در راستای تثبیت ارزش‌های والای انقلاب اسلامی ایران ثابت قدم و استوار هستند.

یوسف‌پور ادامه داد: ملت بصیر و ولایت‌مدار مازندران با حضور گسترده خود در راهپیمایی با صلابت روز 22 بهمن صحنه ماندگار و گرانقدری به ارمغان آوردند.

وی با بیان اینکه حضور گرانقدر مردم استان در این روز بزرگ سبب عقب‌نشینی دشمنان نظام اسلامی می‌شود، گفت: حضور پرشور ملت ایران در راهپیمایی امروز نشانگر اندیشه تابناک ولایی و عزم راسخ ملت ایران است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به اینکه دشمنان نظام دیگر توانی برای مقابله با نظام اسلامی ندارند، گفت: آنها در این 37 سال از هر ابزار ممکنی برای تضعیف و براندازی نظام استفاده کردند، اما با سد محکمی همچون ولایت فقیه روبه رو شدند.