جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

دشمنان در برابر حقانیت اسلام درمانده شده‌اند - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمنان در برابر حقانیت اسلام درمانده شده‌اند

به گزارش خبرگزاری فارس از نوشهر، حجت‌الاسلام محمدمهدی راشدی امام جمعه چالوس عصر روز سه شنبه در مراسم تحصن طلاب و روحانیون حوزه‌های علمیه خواهران و برادران نوشهر و چالوس اظهار داشت: استکبار این حرکت شوم و قبیح را در میان مسلمانان انجام می‌دهد و هر چه که مظلومیت اسلام نشان داده می‌شود، حقانیت اسلام بیشتر دیده می‌شود.

راشدی افزود: در طول تاریخ این رفتارهای زشت نسبت به اسلام وجود داشته است و دلیل آن به‌خاطر وجود تشیع است و دشمنان به دلیل آنکه در برابر منطق و حقانیت شیعه درمانده شده‌اند اقدام به این حرکات شوم می‌کنند.

وی تصریح کرد: از زمانی که وهابیت با نقشه شوم انگلیس به وجود آمد به مبارزه با مقدسات و اعتقادات مسلمانان پرداخت.

راشدی با بیان اینکه احترام به همه شخصیت‌های دینی در هر مکتبی امری دینی و عقلانی است، عنوان کرد: اکنون روز به روز بر عظمت و ابهت علی(ع) و فرزندانش و مظلومیت شیعه افزوده می‌شود و دل‌ها به سوی خاندان اهل بیت بیشتر روی می‌آورد.

وی به تبلیغات ضداسلامی شبکه‌های بیگانه اشاره کرد و گفت: دشمنان با همه دستگاه‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی قدرتمند و شبکه‌های مختلفی که برای ترویج افکار ضداسلامی کار می‌کنند اما پیروان اسلام روز به روز بیشتر می‌شوند.

امام جمعه چالوس خاطرنشان کرد: دشمن شکست‌های مختلفی از انقلاب اسلامی که منادی اسلام ناب است خورده است و پیدایش وهابیت در میان امت اسلام و ضدیت آنها با مسلمانان و اعتقاداتشان به همین دلیل است.

وی ادامه داد: سیاست‌های استکبار به دست عواملی همچون القاعده، طالبان و وهابیت به اجرا در می‌آید و این حرکات شوم را امروز انجام می‌دهد تا اذهان مردم را نسبت به انقلاب و بیداری اسلامی بدبین کنند.

خطیب نماز جمعه چالوس درباره شخصیت حجربن ‌عدی اظهار کرد: او از یاران محکم و دوستدار امام علی(ع) بود که با ولایت علی زندگی کرد و شهید راه ولایت شد.

راشدی بیداری اسلامی در جهان را مرهون بیداری و صبر و ولایت‌مداری ملت ما عنوان کرد و افزود: ملت ما در راه پیروی از ولایت فقیه در برابر فشارها ایستادگی کرده است و تسلیم فشارها نشده و این روحیه تسلیم‌ناپذیری ملت ما به‌خاطر پیروی از ولایت است.