جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

دشمنان توانایی محبوس کردن انقلاب اسلامی در ایران را ندارند - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمنان توانایی محبوس کردن انقلاب اسلامی در ایران را ندارند

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: دشمنان نمی‎توانند انقلاب اسلامی را در ایران محبوس کنند، انقلاب اسلامی به خوبی صادر شد و مژده فتح فلسطین و سرنگونی کفر را امام خمینی(ره) به اطلاع مردم رساند.

دشمنان توانایی محبوس کردن انقلاب اسلامی در ایران را ندارند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سردار محمدحسین بابایی در همایش نیجریه تا تبرستان که توسط دهکده مقاومت کیاپی و کانون شهید مصطفی محمود مازح در سالن الغدیر سپاه کربلای مازندرانبرگزار شد، اظهار کرد: شهدای مدافع حرم با اراده‌ای قوی و عزمی راسخ به مصاف سربازان صهیونیستی رفتند.

وی با بیان اینکه هدف داعش اشغال نجف و کربلا بود،افزود: انقلاب اسلامی در اقصی نقاط جهان برای ترویج اسلام ناب محمدی و جلوگیری از سیطره ظلم در جهان، انسان‌های از جان گذشته برای اسلام را تقدیم کردند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه انقلاب اسلامی درخت تناورش با خون شهدای رنگین پوست، سیاه پوست، شیعه و سنی صادر شد، تصریح کرد: دشمنان نمی‎توانند انقلاب اسلامی را در ایران محبوس کنند، انقلاب اسلامی به خوبی صادر شد و مژده فتح فلسطین و سرنگونی کفر را امام خمینی (ره) به اطلاع مردم رساند.

بابایی با اعلام اینکه انقلاب اسلامی راه و مسیر اصلی خویش را به خوبی پیدا کرد، افزود: اقدامات انقلاب اسلامی در حال حاضر در اقصی نقاط جهان در حال پیگیری است.

وی با اشاره به گذشت بیش از 37 سال از انقلاب اسلامی تصریح کرد: در طول مدت برخی از افراد که در ابتدا کنار نظام قرار گرفتند به دلیل مشغول شدن به منافع دنیوی از قطار انقلاب اسلامی پیاده شدند.

بابایی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران به قدرتی رسید که حتی با جدا شدن برخی از افرادی که در کنار انقلاب بودند به راهی که در پیش گرفته به خوبی ادامه می‌دهد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: باید دعا کنیم که خداوند ما را از افرادی قرار دهد که تا آخر عمر در کنار انقلاب اسلامی ایران قرار گیریم.