جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

دشمنان اسلام به دنبال منحرف کردن مسلمانان هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمنان اسلام به دنبال منحرف کردن مسلمانان هستند

نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری گفت: دشمنان اسلام با تشکیل گروه‌های منحرف اعم از القاعده، طالبان و داعش می‌خواهند به انقلاب اسلامی و وحدت مسلمانان ضربه بزنند.

دشمنان اسلام به دنبال منحرف کردن مسلمانان هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، آیت‌الله علی معلمی در حاشیه دیدار هیئت مدیره کانون مهندسان شهرستان، اظهار کرد: در طول تاریخ اسلام، اولیای الهی در برابر ظالمان ایستادگی کردند و هرگز اجازه ندادند حق مظلومی از بین برود.

نماینده مردم استان مازندران در خبرگان رهبری با بیان اینکه امام راحل(ره) با پیمودن راه اولیای الهی توانست دشمنان اسلام را تسلیم کند، افزود: عده‌ای با تشکیل گروه‌های منحرف اعم از القاعده، طالبان و داعش می‌خواهند به انقلاب اسلامی و وحدت مسلمانان ضربه بزنند.

وی با اشاره به اینکه استکبار جهانی از مقابله مستقیم با ملت ایران عاجز است، افزود: ملت ایران با تشکیل گروه بزرگ بسیج و وحدت همگانی در برابر دشمنان اسلام ایستادگی می‌کنند.

در ادامه رئیس هیئت مدیره کانون مهندسان شهرستان قائم‌شهر با بیان اینکه فعالیت‌های بسیج از ابتدا خودجوش و ایثارگونه بود، گفت: تمامی اعضای بسیج به شکل داوطلبانه برای دفاع از اسلام و آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند.

رامین فرشیدفر با اشاره به اینکه بسیج آیینه تمام نمای ایثار و گذشت است، اضافه کرد: بسیجیان بدون هیچ‌گونه درخواستی به شکل داوطلبانه و با خلوص نیت در حال ارائه خدمت هستند.

وی با تاکید بر اینکه آیت‌الله معلمی فردی آگاه و فرهیخته است، بیان کرد: وجود آیت‌الله معلمی موجب برکت است، زیرا وی یک بسیجی واقعی است که با خلوص نیت با رهنمودهای به موقع خود، مشکلات موجود را برطرف می‌کند.

فرشیدفر در پایان با بیان اینکه مسئولان شهرستانی و استانی باید از رهنمودهای آیت‌الله معلمی درس بگیرند، گفت: آیت‌الله معلمی پدر دلسوز مردم مازندران است که برای رفع مشکلات موجود، همیشه با رهنمودهای به موقع، توانسته به مسئولان راهکارهای لازم ارائه کند.