سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

دشمنان اسلام به دنبال محو فرهنگ اربعین و نهضت امام حسین(ع) هستند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دشمنان اسلام به دنبال محو فرهنگ اربعین و نهضت امام حسین(ع) هستند

دشمنان اسلام به دنبال محو فرهنگ اربعین و نهضت امام حسین(ع) هستند


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران گفت: دشمنان اسلام و بشریت همواره به دنبال محو فرهنگ اربعین کربلا و نهضت امام حسین (ع) هستند.

دشمنان اسلام به دنبال محو فرهنگ اربعین و نهضت امام حسین(ع) هستند

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام ستار علیزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران در مراسم سوگواره بصیرت عاشورایی در جمع اهالی تویه درواری های خیابان ملت شهرستان ساری با بیان اینکه فرهنگ مکتب عاشورا و کربلا سند جاویدانی از مبارزه با ظلم است، افزود: عزت و اعتبار همه مسلمانان آزاده جهان در پیروی از مکتب عاشورایی می باشد.
وی تصریح کرد: اگر انقلاب اسلامی ما جاویدان ماند تنها به جهت این بود که بنیانگذار انقلاب اسلامی خود تربیت یافته مکتب عاشورایی کربلا بوده است، اگر امروز همه جهانیان مقابل رهبر معظم انقلاب اسلامی با تکریم و احترام برخورد می کنند و این به جهت این است که این روحانی وارسته جهان اسلام خود را پیرو خط مکتب و آرمان های انقلاب اسلامی می داند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران تصریح کرد: دشمنان اسلام و بشریت همواره به دنبال محو فرهنگ اربعین کربلا و نهضت امام حسین (ع) هستند.
علیزاده تاکید کرد: بعد از هزاران سال از نهضت عاشورای حسینی هنوز ما و همه بزرگان نتوانسته ایم به درک واقعی کربلا و عاشورا برسیم انشاالله روزی با ظهور امام زمان (عج) همه جهانیان موفق به درک معرفت حماسه کربلا شوند.