جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

دشمن، نظام خانواده را مورد هدف قرار داده است - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمن، نظام خانواده را مورد هدف قرار داده است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری،سردار محمدتقی شاهچراغی بعد از ظهر امروز در مراسم اختتامیه راهیان نور دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی ساری اظهار داشت: باور ما این است که دفاع مقدس محدود به زمان و مکان خاصی نیست و در طول تاریخ این میدان نبرد وجود دارد.

وی تصریح کرد: اگر منصفانه به میدان نبرد و مقطعی که در آن وجود داریم نگریسته شود در حال حاضر نیز در میدان نبرد حضور داریم.

فرمانده سپاه کربلای مازندران بیان داشت: در حال حاضر نیز زمینه مبارزه با دشمن وجود دارد ولی هر فردی باید راه و روش مبارزه با دشمن و زشت‌های موجود در جامعه را پیدا کند.

این مسئول با اشاره به زیبایی‌هایی که در دفاع مقدس وجود داشت گفت: دفاع مقدس محصول رشادت مادری است که پس از اعلام شهادت فرزندش به همرزمش قوت قلب می‌دهد و به همرزم فرزندش می‌گوید قوی و محکم باشد.

شاهچراغی ادامه داد: عرصه دفاع مقدس محل حضور انسان‌های بود که به راحتی عناصر دنیایی را از خودشان دور کردند.

وی با اشاره به حضور دانشجویان در راهیان نور اظهار داشت: در اردوهای راهیان نور بخشی از حقایق دفاع مقدس برای دانشجویان آشکار می‌شود.

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: تفاوتی که بین دفاع مقدس و جنگ جهانی دوم وجود دارد استمرار ویژگی‌های انسانی است.

وی بیان داشت: وقتی انسان‌ها در میدان نبرد موثر باشند اراده الهی میدان شرایط را برای انسان تغییر می‌دهد.

شاهچراخی ادامه داد: شهدا به اعتبار و یک باور  برای حفظ اسلام در برابر دشمن صف‌آرایی کردند و در حال حاضر هم راه برای نبرد با دشمن باز است و هر فردی که در این لباس است می‌تواند مانند رزمنده دوران دفاع مقدس برای آزادگی ایران اسلامی تلاش کند.

این مسئول با اشاره به برنامه‌ریزی دشمن برای به چالش کشیدن نظام خانواده گفت: در حال حاضر نظام خانواده مورد تهاجم دشمن است و دشمن تلاش دارد هر انسان عاقل و بالغی را که با تفکر اسلامی زندگی می‌کند را منحرف کند و بسیاری از تهاجم دشمنان نیز بر ضد جوانان است.

شاهچراغی خاطرنشان کرد: دانشگاه به این دلیل که مرکز رشد و تفکر است مورد هدف دشمن است و برای در امان ماندن از ترکش‌های دشمن باید راهیان نور را به مردم خوب معرفی کنیم.

وی در پایان گفت: میدان نبرد محدود به زمان و مکان نیست، هم اکنون اتحاد و همدلی و همراهی داریم و میدان همان میدان دوران جنگ است و باید تلاش کنیم که اسلام ناب محمدی را خوب معرفی کنیم.