جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

دستیابی به کاهش تلفات برق نیازمند حرکت جهادی است - نمایش محتوای خبر

 

 

دستیابی به کاهش تلفات برق نیازمند حرکت جهادی است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، مصطفی سالار صبح امروز در جلسه کاهش تلفات شرکت توزیع برق غرب مازندران اظهار داشت: برای دستیابی به شاخص 10 درصدی شرکت توانیر نیازمند یک عزم ملی و حرکت جهادی هستیم.

وی با تأکید بر ضرورت دستیابی به این رقم تا پایان سال، تصریح کرد: بر اساس دستورات وزیر نیرو و مدیر عامل توانیر و همچنین میثاق نامه صنعت برق، باید تلاش کنیم تا با یک طرح ضربتی و البته همکاری و همدلی به این امر دست یابیم.

سالار با بیان اینکه سهم بیشتر این تلفات، غیر فنی است، تصریح کرد: نخستین و موثرترین اقدام در راستای دستیابی به این رقم، کاهش تلفات غیر فنی است.

وی ادامه داد: شناسایی نقاط آلوده، تقویت گروه‌های بازرسی، ضرورت برخورد قاطع با برق‌های غیرمجاز و همچنین تشکیل پلیس برق از جمله مهم‌ترین اقدامات در این راستا است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران با تأکید بر برگزاری منظم و هفتگی جلسات کمیته‌های کاهش تلفات در تمامی امور اظهار داشت: خروجی این جلسات که به ریاست مدیران امور و دبیری روسای ادارات طرح و مهندسی برگزار می‌شود باید در قالب گزارش‌های هفتگی به ستاد شرکت ارسال شود.

وی خاطر نشان کرد: برای رسیدن به این هدف مهم باید تمام ارکان و اجزاء مجموعه از سیم‌بان تا مدیران ارشد سازمان با یک همت و همیت سازمانی عمل کنند تا به نتیجه مطلوب برسیم.

{jcomments off}