جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

دستگیری کلاهبردار40 میلیارد ریالی در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری کلاهبردار40 میلیارد ریالی در مازندران

فرمانده انتظامی استان مازندران امروز گفت: در پی کلاهبرداری از سهامداران یک شرکت تولید کودهای آلی به مدیریت فردی به نام" الف – ب" 35 ساله و فرار متهم از خرداد ماه سال 1393، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

دستگیری کلاهبردار40 میلیارد ریالی در مازندران

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، فرمانده انتظامی استان مازندران امروز گفت: در پی کلاهبرداری از سهامداران یک شرکت تولید کودهای آلی به مدیریت فردی به نام" الف – ب" 35 ساله و فرار متهم از خرداد ماه سال 1393، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
سردار سید محمود میرفیضی افزود : کارآگاهان و کارشناسان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان، با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی و تحقیقات گسترده پلیسی دریافتند، این فرد با تاسیس یک شرکت تولید کودهای آلی و ایجاد نمایندگی در شهرستان های مختلف استان، از سهامداران شرکت بیش از 40 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده و در حال حاضر متواری است. به گفته وی با تلاش جدی ماموران انتظامی مازندران متهم که دائم در اصفهان و تهران در تردد بود پس از بازگشت به ساری دریکی از روستاهای این شهرستان دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد .