جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

دستگیری کلاهبردار استان‌های شمالی در جویبار - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری کلاهبردار استان‌های شمالی در جویبار

رئیس پلیس آگاهی مازندران از تعقیب و دستگیری کلاهبردار استان‌های شمالی در جویبار خبر داد.

دستگیری کلاهبردار استان‌های شمالی در جویبار

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی مازندران، احمدرضا رستمی از دستگیری فردی که با تاسیس چندین موسسه فرهنگی و هنری جعلی اقدام به کلاهبرداری از مردم در استان‌های شمالی کشور کرده بود، در شهرستان جویبار خبر داد.

وی با بیان اینکه در اجرای نیابتی قضایی از دادسرای عمومی و انقلاب بجنورد مبنی بر شناسایی و دستگیری کلاهبرداری حرفه‌ای به نام «سعید ـ م» که برابر اطلاعات به دست آمده در استان مازندران مخفی شده بود، اظهار کرد: موضوع پرونده در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان مازندران و شهرستان‌های تابعه قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی مازندران بیان کرد: با انجام تحقیقات گسترده فنی و پلیسی، متهم که با نام جعلی «میثم ـ ن» منزلی را در شهرستان جویبار اجاره و در آن‌جا مخفی شده بود شناسایی و ضمن هماهنگی با مراجع قضایی در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شد.

این مسئول با اشاره به اینکه در بازرسی از محل اختفای متهم، تعدادی مدارک جعلی شامل کارت ملی، کارت بانکی و دسته چک جعلی کشف شد، تصریح کرد: متهم با ارائه مدارکی جعلی با اسامی «ابوذر ـ د»، «محسن ـ پ» و «میثم ـ ن» چندین موسسه فرهنگی و هنری در استان‌های خراسان شمالی، گلستان و مازندران تاسیس و با همین عناوین از افراد مختلف در سطح کشور کلاهبرداری کرده است.

رستمی گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و موضوع در دست بررسی است.