جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

دستگیری سارقان کیف‌های زنانه در چالوس - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری سارقان کیف‌های زنانه در چالوس

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس از شناسایی و دستگیری دو سارق حرفه‌ای که با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت در کوچه‌ها و خیابان‌های خلوت اقدام به کیف قاپی از زنان می کردند، خبر داد.

دستگیری سارقان کیف‌های زنانه در چالوس

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، علیرضا قدیمی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در پی وقوع چند‌ فقره سرقت از زنان و دختران در سطح این شهرستان به روش کیف‌قاپی در محله‌های خلوت و کم تردد، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت، اظهار کرد: ماموران با انجام تحقیقات از مال‌باختگان دریافتند، دو سارق با یک‌ دستگاه موتورسیکلت مشکی رنگ پس از شناسایی زنان و دختران در کوچه‌ها و خیابان‌های خلوت،اقدام به کیف‌قاپی می‌کنند.

وی افزود: ماموران در ادامه تحقیقات با انجام یک‌سری اقدامات اطلاعاتی و استفاده از شگردهای خاص پلیسی موفق شدند، متهمان به کیف‌قاپی به نام‌های "پوریا ـ ن و جواد ـ ک"را شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس با بیان اینکه ماموران با شناسایی متهمان در عملیاتی ضربتی و غافل‌گیرانه هر دو متهم را در حال تردد با موتورسیکلت در یکی از خیابان‌های شهر و سرقت از یک‌زن دستگیر کردند،گفت: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به بزه انتسابی و چندین فقره سرقت دیگر نیز اعتراف کردند.

به گزارش فارس، متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.