جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

دستگیری سارقان موتورسیکلت در مرزن‌آباد - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری سارقان موتورسیکلت در مرزن‌آباد

فرمانده انتظامی چالوس از دستگیری چهار سارق موتورسیکلت در مرزن‌آباد خبر داد.

دستگیری سارقان موتورسیکلت در مرزن‌آباد

علیرضا قدیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان چالوس از دستگیری چهار نفر از سارقان موتورسیکلت در مرزن‌آباد خبر داد و گفت: در پی این دستگیری سه‌ دستگاه موتورسیکلت کشف و ضبط شد.

وی با اعلام دستگیری سه‌ نفر از سارقان داخل خودرو در شهرستان چالوس، اظهار کرد: این افراد که در مناطق آرام و کور شهر هچیرود اقدام به سرقت وسایل داخل خودرو می‌کردند نیز با اقدامات به‌موقع پلیس دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی چالوس با اشاره به دستگیری سارقان خودرو در این شهرستان که در طول چندین مرحله سه‌ دستگاه خودرو را سرقت کردند، افزود: در روزهای اخیر ماموران انتظامی چالوس توانستند با همکاری پلیس آگاهی این شهرستان یک‌ دستگاه موتورسیکلت سنگین که به‌صورت قاچاقی در یکی از تعمیرگاه‌های این شهرستان قرار داشت را شناسایی، کشف و ضبط کنند.

وی دستگیری سارقان منازل را از دیگر عملکردهای مثبت پلیس آگاهی این شهرستان عنوان کرد و بیان داشت: این سارقان حرفه‌ای که از مدت‌ها تحت تعقیب مراجع انتظامی و قضایی بودند با اقدامات به‌ موقع دستگیر شده و به سرقت سه‌فقره منزل ویلایی و موتورسیکلت به ارزش ریالی 500 میلیون ریال اعتراف کردند.

قدیمی در پایان از دستگیری بانوی اصفهانی که با همدستی یک پسر اقدام به قتل شوهرش کرد خبر داد و گفت: قاتلان مرد جوانی که در تیرماه امسال در ویلایی استیجاری در شهرستان چالوس توسط همسرش و با همراهی پسری جوان به‌قتل رسیده بود و از چالوس به سمت اصفهان متواری شده بودند با ردیابی علمی پلیسی شناسایی و دستگیر شدند.