سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

دستگیری سارقان سیم برق در محمودآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری سارقان سیم برق در محمودآباد

فرمانده انتظامی محمودآباد از دستگیری دو سارق سیم برق در این شهرستان خبر داد.

دستگیری سارقان سیم برق در محمودآباد

زمان شالیکار عصر امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری فارس در محمودآباد با اشاره به دستگیری دو سارق سیم برق در این شهرستان اظهار داشت: با توجه به طرح شکایت‎هایی از سوی مردم و اداره برق محمودآباد مبنی بر اینکه افرادی سودجو شبانه با تبحری که در امور برق دارند، نسبت به سرقت سیم‌های برق اقدام می‎کنند، لذا پیگیری این مورد در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه سیم برق از اموال بیت‌المال بوده و از طرفی خاموشی برق مردم را آزار می‎دهد، گفت: با تقویت گشت‌های انتظامی و نامحسوس به‌ صورت هدفمند، توانستیم دو سارق سیم برق را در یکی از روستاهای محمودآباد در هنگام سرقت دستگیر کنیم.

فرمانده انتظامی محمودآباد افزود: در روز دستگیری، یک‎ دستگاه خودرو و 450 متر سیم در محل سرقت از آنها کشف شد که با هماهنگی مقام قضایی پرونده مربوطه تشکیل و خودرو سارقان به همراه سیم برق کشف شده برای نشان دادن به مردم و اطلاع آنها از فعالیت پرسنل زحمت‌کش پلیس، در مرکز شهر محمودآباد به نمایش درآمد.

شالیکار در پایان گفت: همان‎طور که پیش از این در جلسات مختلف و کمیسیون پیشگیری از جرم فرمانداری محمودآباد عنوان شده است، 90 درصد سارقان دستگیر شده در محمودآباد، غیربومی هستند.