سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۷ مرداد ۱۴۰۰

دستگیری اراذل و اوباش دانه‎درشت در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری اراذل و اوباش دانه‎درشت در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مسعود جعفری‌نسب پیش از ظهر امروز در همایش ائمه جمعه استان مازندران با اشاره به اینکه مازندران از استان‌های مهم کشوری در بعد امنیتی به دلیل گردشگری بودن است، اظهار داشت: این استان 22 منطقه شهری دارد که به لحاظ گردشگری مازندران را متمایز از سایر استان‌های دیگر می‌کند.

فرمانده انتظامی مازندران درباره اقدامات انجام شده برای ایجاد امنیت پایدار در استان افزود: مطالعات آسیب‌های اجتماعی در استان انجام شده است که مهم‌ترین دغدغه مردم مبارزه با موادمخدر، اراذل و اوباش و سرقت‌های خرد است.

وی با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر، اراذل و اوباش و سرقت‌های خرد در استان به دنبال اجتماعی کردن خدمات پلیس بودیم، گفت: با حمایت‌های مسئولان استان در حوزه مناطق آلوده 6 هزار ولگرد ساماندهی شدند.

جعفری‌نسب با اشاره به اینکه در مناطق آلوده در مرکز استان کمترین مشکل اجتماعی ثبت شد و میزان کشفیات مواد مخدر در این مناطق به شدت کاهش پیدا کرد و مردم این مناطق به دنبال پیگیری برای دریافت خدمات اجتماعی هستند، گفت: در بخش ساماندهی اراذل و اوباش نیز افراد دانه‎درشت این بخش دستگیر شدند.

وی در ادامه با اشاره به همکاری مناسب رسانه‌های استان افزود: فضای مناسبی به لحاظ روانی در استان برای همکاری با نیروی انتظامی انجام شده است.

فرمانده انتظامی مازندران به اقدامات عمرانی در سطح استان در حوزه کلانتری‌ها اشاره کرد و گفت: بهسازی کلانتری‌ها نیز در برنامه کاری قرار دارد.

{jcomments off}