جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

دستگاه های دولتی نوشهر حدود 65 درصد بیشتر از سهمیه شغل ایجاد کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگاه های دولتی نوشهر حدود 65 درصد بیشتر از سهمیه شغل ایجاد کردند

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ˈ محمدعلی قمی ˈ روز چهارشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان افزود : سهمیه اشتغالزایی شهرستان برای سال گذشته یکهزار و 34 نفر بود ولی برای یکهزار و 719 نفر شغل ایجاد شد.

وی این موفقیت را مرهون عملکرد دستگاه های اجرایی دانست و ادامه داد : تمامی دستگاه های دولتی باید همسو با تحقق سیاست های دولت تدبیر و امید برای ایجاد شغل بیش از پیش گام بردارند.

فرماندار نوشهر همچنین به مشکلات واحدهای شهرک های صنعتی آبدانک و کجور اشاره کرد و گفت : با بررسی های صورت گرفته مشخص شد که برخی از آن ها در موضوع نقدینگی و مدیریت دارای چالش هستند که مقرر شد که دستگاه های متولی پیگیر و مشکلات را با برنامه ریزی حل کنند.

وی افزود : از سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه گردشگری شهرستان نوشهر استقبال می کنیم و با توجه به در نظر گرفتن سهولت روند اداری برای سرمایه گذاران می توانیم در این راستا از تسهیلات ویژه توسعه صندوق ملی نیز برای آنان استفاده کنیم.

قمی گفت : چندین طرح که هریک نیازمند ده ها میلیارد ریال سرمایه گذاری است در حال بررسی است که یکی از آنها ساخت سرای سالمندان به صورت شهرک در وسعت 10 هکتار به صورت خانه های ویلایی است که پذیرای بیش از 300 سالمند خواهد بود و حداقل برای یکصد نفر شغل ایجاد می کند.

وی افزود : جنگل گردی و ورزش آبی نیز از طرح های دیگری است که با هماهنگی با اداره بنادر و کشتیرانی در دست بررسی است.