سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

در اعلام عید فطر نظر دفتر مقام معظم رهبری ملاک است‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

در اعلام عید فطر نظر دفتر مقام معظم رهبری ملاک است‌

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائمشهر، آیت‌الله علی معلمی، در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به صدور تاریخی فرمان امام خمینی(ره) برای روز قدس در 36 سال گذشته، اظهار داشت: هنوز با گذشت این همه سال، مردم ایران اسلامی گسترده‌تر از گذشته در راهپیمایی روز قدس شرکت و به فرمان رهبر خود اعلام وفاداری می‌کنند.

وی افزود: تا استکبار جهانی به آرای مردم تمکین نکند و برای برگزاری رفراندم قانع نشود چاره‌ای جز زور و زبان اسلحه برای آنان نیست.

معلمی بیان داشت: هدف اسرائیل شکست حماس و مقاومت در منطقه است و اگر خواهان آتش‌بس شده به دلیل خاطر شکست خود اوست و گرنه نجات کودکان غزه و فلسطین را نمی‌خواهد.

امام جمعه قائمشهر اظهار داشت: حماس خواهان شروط انسانی برای پذیرش آتش‌بس است.

معلمی همچنین افزود: هم اینک کمک‌های هلال احمر ایران که به سوی مردم فلسطین روانه شده در مصر مانده و این کشور اجازه عبور کمک‌ها را به ما نمی‌دهد.

وی در بخش دیگر سخنانش از عملکرد صدا و سیما در آوردن سگ هلال احمر در استودیو صدا و سیما انتقاد کرد و همچنین افزود: اگر انتصابات مدیران براساس دوستی‌ها اتفاق بیفتد ممکن است برخی مدیران مناسب جایگاه خود نباشند.

وی همچنین تصریح کرد: ممکن است افرادی برای اعلام روز عید فطر تشکیک ایجاد کنند ولی مردم به اعلام عید به استهلال دفتر مقام معظم رهبری توجه کنند.