دریا کنار

عنوان برنامه ای تفریحی –سرگرمی با هدف ایجاد نشاط و شادابی  به تهیه کنندگی مهدی حاجی زاده است که جمعه ها از ساعت 10 به مدت 90 دقیقه به صورت زنده پخش می شود.
شاد کردن و شاد بودن جامعه سبب پیشرفت و توسعه اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و خانوادگی می شود و از بروز انواع آسیب‌های جامعه می‌تواند تا حدودی جلوگیری کند.
شادی غذای روح انسان است و باید فرصت شادی کردن را برای تمامی مردم فراهم کرد.
جامعه با نشاط جامعه ای پویا و سر زنده است. موضوع نشاط و شادابی از مقوله های فرهنگی است که طی سالهای اخیر بسیاری از جوامع و کشورها را به صورت جدی به خود مشغول ساخته است. در کشورما متاسفانه اتفاقات مختلف در حوزه های گوناگون باعث کم رنگ شدن نشاط و شادابی در زندگی افراد شده است. نشاط هر جامعه ای موتور محرکه آن است به طوری که توسعه ‌یافتگی هر جامعه با میزان نشاط اجتماعی اندازه گیری می شود.
یکی از ویژگی‌های مهم صدا وسیما، ابعاد سر گرمی و تفریحی آن است. این برنامه در هر قسمت با دعوت از بازیگران سینما،ورزشکاران ملی،خوانندگان ملی و مسوولان استانی از جمله نمایندگان،شورای شهر،فرمانداران ،شهرداران و ....ضمن ایجاد فضای شاد و مفرح به تبیین عملکرد مسوولان از زبان خودشان می پردازد.
اجرای زنده موسیقی ،دعوت از هنرمندان،گزارش،پخش ترانه و .....از دیگر بخشهای این برنامه شاد و مفرح است.

 

Loading the player...
سال تولید: 1393-1394
عوامل تولید:

کارگردان:احمد شاه بابازاده
تصویربرداران:شهریار رفیقی-فتاح رحیمی-علی اعظم جعفری نژاد
دستیاران:رقیه عالمی-سمیه خرسندی
مجری:شاهین جمشیدی
صدابردار:سید محمود موسوی
دستیار صدا:حسین شاملی
تدوینگر:علیرضا امراه
دستیار نور:فرهاد مشکابادی
نویسنده: شاهین جمشیدیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام.خسته نباشید. والا یک زمانی ما خوب نوروز و... سجاد ۱۳۹۴/۰۷/۱۶ ۰۶:۲۸

سجاد
سلام.خسته نباشید.
والا یک زمانی ما خوب نوروز و نورالدین با بازی آقای حسینی و محمد جونیان رو می دیدیم.از قبیل هلی تی تی-سوزوگلام و دیگر فیلم هایشان.ولی دیگه مثل اینکه آثاری از اون فیلم ها نیست و قرار نیست که پخش بشه.از شما می خوام که همه ی آثار این دو هنرمند رو دوباره پخش کنید.ما منتظریم.
متشکرم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۱۶ ۰۶:۲۸