جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

دریا مقصد گردشگری 85 درصد مسافران شمال کشور/ ناجیان غریق نباید با سخت‌گیری‌های مالی مواجه شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

دریا مقصد گردشگری 85 درصد مسافران شمال کشور/ ناجیان غریق نباید با سخت‌گیری‌های مالی مواجه شوند

نائب رئیس فدراسیون غریق نجات با اشاره به اینکه ساحل دریا نباید به عنوان تهدید تلقی شود، گفت: سالانه حدود 41 میلیون نفر از مردم کشورمان به استان‌های شمالی سفر می‌کنند که حدود 85 درصد از دریا و ساحل بهره‌مند می‌شوند.

دریا مقصد گردشگری 85 درصد مسافران شمال کشور/ ناجیان غریق نباید با سخت‌گیری‌های مالی مواجه شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، بهروز اسفندیاری صبح امروز در همایش گرامیداشت منجیان غریق مازندران، با بیان اینکه مازندران از استان‌های مهم در زمینه غریق نجات محسوب می‌شود، بیان کرد: مازندران دارای نوار ساحلی زیادی است و تعداد زیادی از شهرهای مازندران علاوه بر استخر، از ساحل دریا بهره می‌برند.

وی با اشاره به اینکه ساحل دریا نباید به عنوان تهدید تلقی شود، خاطرنشان کرد: سالانه حدود 41 میلیون نفر از مردم کشورمان به استان‌های شمالی سفر می‌کنند که حدود 85 درصد از دریا و ساحل بهره‌مند می‌شوند.

نائب رئیس فدراسیون غریق نجات کشور بیان کرد: نباید این فدراسیون در تقسیم مدیریت مالی دچار مشکل باشد تا سخت‌گیری‌هایی به ناجیان داشته باشیم.

این مسؤول گفت: فدراسیون نجات غریق یکی از فدراسیون‌های است که حوزه فعالیت آن با دیگر فدراسیون‌ها تفاوت دارد، هر کس در راه نجات دیگران به آب بزند برای ما بسیار ارزشمند است و از گذشته تاکنون افراد زیادی در این راه جان خود را فدا کردند.