جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

دروازه قرآن در ساری طراحی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

دروازه قرآن در ساری طراحی می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و مهدی عبوری شهردار ساری در نشستی مشترک برای اجرای برنامه‌ها و رویدادهای مشترک فرهنگی و هنری در مرکز استان تصمیم‌گیری کردند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در این جلسه با قدردانی از رویکرد فرهنگی شهرداری ساری در سال مزین به اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت: چنین تعامل و همکاری‌هایی نقش مؤثری در تحقق دغدغه‌های فرهنگی رهبر معظم انقلاب و پیام نوروزی‌شان ایفا می‌کند.

حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی افزود: شهروندان برای بهتر زیستن و دستیابی به آرامش و نشاط شهری نیازمند رویدادهای فرهنگی و هنری هستند.

ابراهیمی گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و شهرداری ساری در تفاهمی مشترک می‌توانند تحولات فرهنگی پرباری را برای شهروندان به ارمغان آورند.

وی در بخش دیگر سخنانش به ویژگی‌های گردشگری و عبور سالانه میلیون‌ها مسافر از ساری برای زیارت حرم علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) اشاره کرد و گفت: طراحی و ساخت سازه‌ای در قالب دروازه قرآن می‌تواند یک جاذبه فرهنگی ماندگار و چشم‌نواز برای مرکز استان باشد.

شهردار ساری نیز در این نشست فرهنگ را محور فعالیت‌های شهرداری ساری توصیف کرد و گفت: نشاط شهری، توجه به تفریح، سرگرمی سالم و سازنده شهروندان و گردشگران دغدغه جدی است که در شهرداری دنبال می‌کنم.

مهدی عبوری افزود: عمران و آبادی شهر باید با نشاط فرهنگی پیوند بخورد تا شهری توأم با آرامش و آسایش را شاهد باشیم.

عبوری اظهار امیدواری کرد: همکاری ارشاد و شهرداری ساری در نخستین گام منجر به اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در ماه مبارک رمضان می‌شود.