رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

درخواست اعتبار 17 میلیارد تومانی از کمیسیون فرهنگی مجلس برای طرح‌های دریا - نمایش محتوای خبر

 

 

درخواست اعتبار 17 میلیارد تومانی از کمیسیون فرهنگی مجلس برای طرح‌های دریا

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، احمد سعادتمند در جمع خبرنگاران که در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان در ساری برگزار شد، گفت: در سفر اخیر اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس به استان درخواست 17 میلیارد تومان اعتبار برای طرح دریا و هزینه نجات غریق استان ارائه دادیم.

وی با اشاره به اینکه نقد منصفانه و پیشنهادی رسانه‌ها را قبول دارم، افزود: برخی از رسانه‌ها بر علیه مدیری که کارنامه موفق و درخشانی هم داشته بی‌جهت موضع گرفته و هر کاری برای خراب کردن و بد نامی مدیر مربوطه انجام می‌دهند.

مدیرکل ورزش و جوانان با بیان اینکه سفر کمیسیون فرهنگی مجلس ربطی به دستگاه ورزش و جوانان استان نداشته، ابراز داشت: این سفر به دعوت شجاعی نماینده مردم ساری و میاندورود انجام شد که ما هم از فرصت نهایت استفاده را برده و برای گرفتن اعتبار چند پروژه نیمه‌تمام را بازدید کردیم.

سعادتمند با اشاره به اینکه از ابتدا سال تاکنون هنوز هیچ پولی از وزارت ورزش و جوانان دریافت نکرده است، اظهار داشت: با توجه به همه مشکلات و کاستی که در ورزش استان وجود دارد به نظرم از هر نظر یکی از دستگاه‌های موفق و برتر ورزش کشور هستیم.

وی با بیان اینکه فضای سالم و بدون تنش حق هر مدیری در حوزه کاری است، بیان داشت: اگر رسانه و ورزش در کنار و یار هم  باشند به مراتب شاهد موفقیت بیشتر ورزش استان خواهیم بود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به حمایت از مسئولان ذی‌ربط حوزه ورزش استان و شهرستان اذعان داشت: هر مدیر دارای ایراد و ضعف بوده ولی برای موفقیت ورزش استان تمام سعی و تلاش‌مان برای برطرف کردن مشکلات و ضعف‌ها است.

سعادتمند در پایان از موفقیت، رشد و توسعه ورزش استان نسبت به سال‌های گذشته خبر داد و افزود: ورزش استان نسبت به امکاناتش جلوتر است اما با توجه به عدم عملکرد و فعالیت، واقعیت‌ها انعکاس و گفته نمی‌شود.