جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

درخشش 6 کشتی‌گیر مازندرانی در قهرمانی آسیا - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش 6 کشتی‌گیر مازندرانی در قهرمانی آسیا

دبیر هیأت کشتی مازندران گفت: 6 کشتی‌گیر مازندرانی در مسابقات کشتی آزاد نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا موفق به کسب مدال شدند.

درخشش 6 کشتی‌گیر مازندرانی در قهرمانی آسیا

غلام‌رضا نوری‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری با اشاره به درخشش کشتی‎‌گیران مازندرانی در این پیکارها اظهار کرد: مسابقات کشتی آزاد نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا 6 کشتی‌گیر مازندرانی موفق به کسب مدال شدند.

وی افزود: مهدی عشقی در وزن 46 کیلوگرم، امیر پرسته در 50 کیلوگرم، کامران قاسم‌پور در وزن 84 کیلوگرم و عرفان جعفری در 100 کیلوگرم موفق به کسب چهار مدال با ارزش طلا شدند.

نوری‌زاده افزود: همچنین در این مسابقات امیرحسین کاووسی در وزن 63 کیلوگرم به مدال نقره و احمد بذری نیز به مدال برنز دست یافت.

دبیر هیأت کشتی مازندران با بیان اینکه مسابقات کشتی آزاد نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا به میزبانی باکو آذربایجان برگزار شد، تصریح کرد: تیم کشتی آزاد در هر دو رده سنی پس از کشور میزبان نایب قهرمان آسیا شد.

وی اظهار کرد: در رده سنی نوجوانان تیم ملی با 85 امتیاز پس از آذربایجان 86 امتیازی نایب قهرمان شد و ترکیه با 76 امتیاز نیز در جایگاه سوم ایستاد.

نوری‌زاده در پایان گفت: در رده سنی جوانان نیز تیم ملی با 73 امتیاز پس از آذربایجان 89 امتیازی نایب قهرمان شد و تیم گرجستان با 64 امتیاز سوم شد.