سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

درخشش 2 مازندرانی در مسابقات جهانی کیک‌بوکسینگ - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش 2 مازندرانی در مسابقات جهانی کیک‌بوکسینگ

رئیس هیئت رزمی مازندران گفت: در مسابقات جهانی کیک‌بوکسینگ دو ملی‌پوش مازندرانی موفق به کسب دو مدال نقره شدند.

درخشش 2 مازندرانی در مسابقات جهانی کیک‌بوکسینگ

علیرضا قلی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به درخشش رزمی‌کاران مازندرانی اظهار کرد: مسابقات کیک‌بوکسینگ قهرمانی جهان که در سه روز به میزبانی کشور اسپانیا برگزار شد، دو ملی‌پوش مازندرانی در ترکیب تیم ملی موفق به کسب مدال نقره شدند.

وی با بیان اینکه این مسابقات در سطح بسیار بالایی برگزار شد، اظهار کرد: در این رقابت‌ها بیش از یک‌هزار و 800 ورزشکار از 64 کشور در استایل‌های مختلف به روی رینگ رفتند.

رئیس هیئت رزمی مازندران بیان داشت: امیرحسین اکبری در رده سنی جوانان و سید مجتبی حسینی در رده سنی بزرگسالان به عنوان دو مازندرانی موفق به کسب دو مدال نقره شدند.

قلی‌زاده با بیان اینکه دو ملی‌پوش مازندرانی شانس کسب مدال طلا این مسابقات را داشتند، افزود: در دیدار فینال دو ملی‌پوش مازندرانی کشومان با ناداوری از کسب مدال طلا باز ماندند.

این مسئول از برگزاری مراسم استقبال از دو ملی‌پوش مازندرانی خبر داد و تصریح کرد: این مراسم روز پنج‌شنبه با حضور مسئولان در بابل برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور تنها داور بانوی ایرانی برای نخستین‌بار در مسابقات جهانی کیک‌بوکسینگ، گفت: در طول تاریخ مسابقات کیک‌بوکسینگ آرزو مقدوری به عنوان تنها داور محجبه از مازندران با پوشش کامل اسلامی در این مسابقات قضاوت کرد که در چندین مسابقه به‌ویژه فینال قضاوت‌های خوبی از وی شاهد بودیم.