جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

درخشش کشتی‌گیران نوجوان مازندرانی در انتخابی تیم ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش کشتی‌گیران نوجوان مازندرانی در انتخابی تیم ملی

غلامرضا نوری‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری گفت: مسابقات کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور که حکم انتخابی تیم ملی را دارد، با شناخت نفرات پنج وزن نخست به پایان رسید.

وی افزود: در پنج وزن نخست این رقابت‌ها کشتی‌گیران مازندرانی موفق به کسب سه مدال طلا، دو مدال نقره، دو مدال برنز و یک مقام پنجمی شدند.

دبیر هیئت کشتی مازندران تصریح کرد: رضا مهاجری در وزن 42 کیلوگرم، مهدی کارگشا در وزن 46 کیلوگرم و ابوالفضل حاجی‌پور در وزن 50 کیلوگرم به عنوان سه کشتی‌گیر مازندرانی با شکست تمامی حریفان قهرمان شدند.

نوری‌زاده ابراز داشت: در وزن 42 کیلوگرم افشین رحمانی و شهاب خوال در وزن 50 کیلوگرم نیز به عنوان کشتی‌گیران مازندرانی با شکست مقابل کشتی‌گیران هم استانی خود موفق به کسب مدال نقره شدند.

وی با اشاره به کسب دو مدال برنز توسط کشتی‌گیران مازندرانی اظهار داشت: مجتبی عموزاده در وزن 54 کیلوگرم و رضا آقاجانی در وزن 58 کیلوگرم نیز موفق به کسب مدال برنز شدند.

دبیر هیئت کشتی مازندران همچنین از یک مقام پنجمی حسین خدیور دیگر کشتی‌گیر مازندرانی در وزن 58 کیلوگرم خبر داد و افزود: نفرات برتر اول تا هشتم هر وزن به مرحله اول انتخابی تیم ملی دعوت می‌شوند.

نوری‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: پنج وزن دوم مسابقات کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور امروز جمعه 16 فروردین در تهران برگزار می‌شود و کشتی‌گیران مازندرانی شانس زیادی برای کسب مدال دارند.