سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

درخشش کشتی‌گیران جوان مازندرانی با کسب 4 مدال جهانی - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش کشتی‌گیران جوان مازندرانی با کسب 4 مدال جهانی

علی‌اصغر ثمربخش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری بیان داشت: این مسابقات که به میزبانی کرواسی در شهر زاگرب برگزار شد، دو کشتی‌گیر آزادکار مازندرانی به دو مدل طلا و دو کشتی دیگر به دو مدال برنز رسیدند.

وی تصریح کرد: ایمان صادقی در وزن 60 کیلوگرم و حسن یزدانی در 66 کیلوگرم با برتری مقابل تمامی حریفان موفق به کسب خوش رنگ‌ترین مدال شدند.

رئیس هیئت کشتی مازندران در ادامه گفت: همچنین صابر خانجانی در وزن 50 کیلوگرم و رضا مظفری در 74 کیلوگرم به عنوان دو کشتی‌گیر دیگر جوان مازندرانی موفق به کسب مدال برنز شدند.

ثمربخش درباره کسب دو مدال طلای ارزشمند توسط کشتی‌گیران مازندرانی در این پیکارها ابراز داشت: صادقی و یزدانی در حالی به خوش رنگ‌ترین مدال دست یافتند که در فینال با اقتدار کشتی‌گیران آمریکایی را شکست دادند.

وی اذعان داشت: با پایان یافتن این مسابقات به میزبانی زاگرب کرواسی تیم ملی با سه مدال طلا و سه مدال برنز با 64 امتیاز قهرمان جهان شد.

ثمربخش با تبریک قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشور در رقابت های جهانی کرواسی افزود: تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران پس از 19 سال بالاتر از روسیه در جایگاه نخست جهان ایستاد.