جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

درخشش کشتی‌گیران آزادکار مازندرانی در انتخابی تیم ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش کشتی‌گیران آزادکار مازندرانی در انتخابی تیم ملی


غلامرضا نوری‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس بیان داشت: در این مسابقه کشتی‌گیران مازندرانی در وزن‌های 60، 74، 84 و 120 کیلوگرم موفق به کسب مقام شدند.

وی تصریح کرد: در دو وزن 60 و 74 کیلوگرم کشتی‌گیران مازندرانی در فینال مقابل کشتی‌گیر هم استانی خود پیروز شدند.

دبیر هیئت کشتی مازندران با اشاره به حضور برترین‌های کشتی‌گیر در رقابت‌های جهانی بوداپست مجارستان گفت: در وزن 60 کیلوگرم مسعود اسماعیل‌پور در دو تایم با پیروزی مقابل عباس دباغی قهرمان شد.

نوری‌زاده افزود: در وزن 74 کیلوگرم نیز عزت‌الله اکبری کشتی‌گیر مازندرانی با پیروزی مقابل سید جعفر قاسمی دیگر کشتی‌گیر هم‌استانی خود قهرمان شد.

وی همچنین از برتری کمیل قاسمی در وزن 120 کیلوگرم خبر داد و اذعان داشت: قاسمی در سنگین وزن با برتری مقابل محمدرضا آذرشکیب قهرمان این وزن شد.

دبیر هیئت کشتی مازندران با اشاره به مقام دومی غلامرضا عبدالله‌پور در وزن 66 کیلوگرم گفت: عبدالله‌پور در فینال این وزن با شکست مقابل میثم نصیری دوم شد.

نوری‌زاده گفت: در وزن 84 کیلوگرم نیز صابر امامقلی‌پور دیگر کشتی‌گیر مازندرانی در رده سوم ایستاد .

وی درباره نتایج دیگر کشتی‌گیران مازندرانی تصریح کرد: سیداحمد محمدی در وزن 60 کیلوگرم در رده پنجم، مرتضی گودرزی در وزن 66 کیلوگرم در رده چهارم، حامد طالبی زرین‌کمر در وزن 96 کیلوگرم رده ششم و خشایار دهستانی و جابر صادق‌زاده در وزن 120 کیلوگرم نیز به ترتیب پنجم و ششم شدند.

نوری‌زاده در پایان افزود: مسابقات کشتی آزاد انتخابی تیم ملی بزرگسالان در سالن شهدای هفتم تیر تهران طبق مقررات جدید کشتی( فیلا )برگزار شد.