جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

درخشش چهار هنرمند مازندرانی در دو جشنواره داخلی و خارجی - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش چهار هنرمند مازندرانی در دو جشنواره داخلی و خارجی

به گزارش خبرنگار مهر، مدیر هنرستان سوره حوزه هنری مازندران عصر شنبه در گفتگو با خبرنگاران افزود: خاطره صادقی و زهرا جوانمرد از هنرجویان هنرستان سوره این مرکز در جشنواره خوارزمی و مسابقات فرهنگی هنری افتخار آفریدند.

محمد ملک زاده اظهار داشت: خاطره صادقی وزهرا جوانمرد از هنرجویان فعال هنرستان سوره این مرکز  در جشنواره خوارزمی و مسابقات فرهنگی هنری توانستند رتبه برتر را از آن خود کنند.

وی خاطرنشان کرد: در پانزدهمین جشنواره خوارزمی خاطره صادقی در رشته پژوهشی با موضوع للـه وا و دوتار (موسیقی بومی وآیینی مازندران) و زهرا جوانمرد در مسابقه سراسری فرهنگی هنر ی در رشته تجسمی رتبه دار بودند.

درخشش دو عکاس مازندرانی در آلمان

علیرضا پاک بین مسئول روابط عمومی حوزه هنری مازندران نیز گفت: آثار دو تن  از عکاسان فعال خانه عکسان حوزه هنری استان شام مهدی معصومی گرجی و مصطفی نیک نقش در نمایشگاه گروهی عکس ، عکاسان ایران در آلمان به نمایش گذاشته شد.

وی افزود: مهدی معصومی گرجی و مصطفی نیک نقش ، دوتن از عکاسان به نام استان مازندران هستند که تاکنون در جشنواره های کشوری و بین المللی رتبه های برتر را از آن خود کرده اند.

وی در ادامه گفت: آثار این دوهنرمند مازنی در نمایشگاهی از 11 مهر تا 10 آبان به مدت یک ماه در گالری بزرگ rose در شهر kulmbach واقع در ایالت باوارای آلمان برپاست.

شایان ذکر است  که در این نمایشگاه  54 عکاس ایرانی با موضوع فرهنگ ایرانی واسلامی آثارشان به نمایش گذاشته شده است.