سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

درخشش ووشوکاران محمودآبادی در مسابقات کشوری - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش ووشوکاران محمودآبادی در مسابقات کشوری

ووشوکاران محمودآبادی در دومین دوره مسابقات کشوری ووشو کمیته تخصصی شائولین شیانگ شینگ چوآن انجمن صنفی ووشو ایران در بهشهر خوش درخشیدند.

درخشش ووشوکاران محمودآبادی در مسابقات کشوری

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد، دومین دوره مسابقات کشوری کمیته تخصصی شائولین شیانگ شینگ چوآن انجمن صنفی ووشو ایران با حضور 256 ورزشکار از 22 استان و 27 تیم به میزبانی مازندران برگزار شد.

این مسابقات در دو بخش ساندا و تالو در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان با حضور بهترین‌های انجمن صنفی ووشو و قهرمانان نامدار جهانی، آسیایی و ملی در مازندران در شهرستان بهشهر برگزار شد.

تیم انجمن صنفی محمودآباد با مدیریت عزیزالله شالیکار و با 11 ووشوکار در این دوره از مسابقات شرکت داشتند که موفق به  کسب پنج طلا، یک نقره و پنج برنز عنوان دوم تیمی بخش ساندا را آن خود کند.

عزیزالله شالیکار، جواد زروک و امین عطایی به‌عنوان داور قضاوت این دوره از مسابقات را بر عهده داشتند.

مدال‌آوران محمودآبادی
مهدی بهشتی(طلا)- رامتین اسماعیلی(طلا)- امیرضامنصوری(طلا)- محمدابراهیم زنگی(طلا)- امیرحسین ابراهیمی(طلا)- امیرمحمد ربیع‌نیا(نقره) ایلیا وطنخواه (برنز)- ماهان قاضی(برنز) سیدمهدی علوی(برنز) میلاد مختاری (برنز) سیدمهدی حسینی(برنز)

در مجموع رده‌بندی تیمی در بخش ساندا تیم شهرستان نور مقام نخست، تیم محمودآباد مقام دوم و تیم اردبیل مقام سوم را کسب کردند.

در بخش تالو در مجموع رده‌بندی تیم تهران مقام نخست، تیم شهرری مقام دوم و تیم بهشهر مقام سوم را به‌دست آوردند.