سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

درخشش قایقرانان مازنی در مسابقات آب های آرام قهرمانی آسیا - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش قایقرانان مازنی در مسابقات آب های آرام قهرمانی آسیا

قایقرانان مازندرانی اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در شهر پالمبانگ اندونزی موفق شدند با درخشش خود صاحب دو نشان طلا و یک برنز شدند.

درخشش قایقرانان مازنی در مسابقات آب های آرام قهرمانی آسیا

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بابلسر، دراین مسابقات که از 13 تا 16 آبان در شهر پالمبانگ اندونزی برگزار شد ، محمدنبی رضایی در کانوی یک نفره 1000 متر مردان جوانان با نمایندگان کشورهای تایلند، تاجیکستان، قزاقستان، ازبکستان، ژاپن، هند، اندونزی و چین تایپه رو به رو شد و با زمان 4:20.873 دقیقه مدال طلا را برگردن آویخت.
در این ماده پارو زنان کشورهای قزاقستان و ژاپن در مکان های دوم و سوم ایستادند. وی در کانوی تک نفره مردان جوانان با حریفانی از قزاقستان، تاجیکستان، قرقیزستان، تایلند، ژاپن، فیلیپین، ازبکستان و هند مسابقه داد و با زمان 45.775 ثانیه ششم شد. قایقرانان تاجیکستان، قزاقستان و ژاپن در این ماده روی سکو قرار گرفتند.
امین بوداغی به همراه علی آقامیرزایی، بابک دربان و فرزین اسدی، در کایاک چهارنفره 1000 متر مردان بزرگسالان با حریفانی از چین تایپه، سنگاپور، اندونزی، ازبکستان، قزاقستان، هند و قرقیزستان به رقابت پرداختند و در پایان با زمان 3:06.489 دقیقه مدال طلا را از آن خود کردند. قایقرانان قزاقستان و ازبکستان نیز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.
امین بوداغی و علی آقامیرزایی که در کایاک دونفره 1000 متر مردان بزرگسالان رقبایی از سنگاپور، چین، ژاپن، ازبکستان، قزاقستان، چین تایپه، کره و اندونزی را در پیش رو داشتند؛ در این مسابقه با زمان 3:26.643 دقیقه پس از قایقرانان قزاقستان و ازبکستان مدال برنز را برگردن آویختند.
گفتنی است؛ ایمان پورعزیز هم از بابلسر به عنوان مربی رشته کانو تیم ملی در مسابقات قهرمانی آب های آرام آسیا حضور داشت.