جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

درخشش فیلم «فرزندان» تولید شبکه استانی مازندران در جشنواره بین المللی رویال استار - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش فیلم «فرزندان» تولید شبکه استانی مازندران در جشنواره بین المللی رویال استار

درخشش فیلم «فرزندان» تولید شبکه استانی مازندران در جشنواره بین المللی رویال استار

فیلم تلویزیونی «فرزندان» به کارگردانی یاسر طالبی و تهیه کنندگی میترا روحی منش به عنوان بهترین فیلم خارجی‌ زبان «رویال استار فیلم فستیوال» میشیگان انتخاب شد.
فستیوال بین‌المللی رویال استار که در چهار روز از ١٢ تا ١۵ اکتبر با نمایش فیلم‌های بخش مسابقه در میشیگان برگزار شد، فیلم «فرزندان» را به عنوان بهترین فیلم خارجی انتخاب کرد.
فیلم «فرزندان» که محصول شبکه استانی مازندران است. پیش از این جوایزی را از فستیوال‌های پمبروک تاپارلی (بهترین فیلم)، ریل روز آواردز (بهترین فیلم)، آکولید گلوبال (بهترین فیلم)، فستیوال فیلم یاس (بهترین بازیگر)، فرانکلین کانتی (بهترین بازیگر) ، لانگ لیف کارولینا (بهترین فیلم) و کارولینای شمالی (بهترین کارگردانی)  و بهترین کارگردانی و بهترین فیلم بخش ویدیویی را از جشنواره فیلم شهر دریافت کرده است.
«فرزندان» بیش از ٦٠ حضور بین المللی را تجربه کرده است.
حسن رستمانی، ویکتوریا لوشنیکووا، حسین میرزاقلی، مهرتاش سعیدی، پگاه کاکاسلطانی و هانیه جهان شاهلویی از بازیگران فیلم هستند.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: زندگی بی‌دغدغه یعقوب و همسرش که با گرمای عشق یکدیگر به آرامش رسیده است با بی‌خبری از تنها پسرشان فرخ که برای ادامه تحصیل به خارج از کشور مهاجرت کرده است، دگرگون می‌شود. یعقوب در پی یافتن نشانی از پسرش سفری اودیسه‌وار را تجربه می‌کند