سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

درخشش خبر مازندران در جشنواره تولیدات مراکز استانها - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش خبر مازندران در جشنواره تولیدات مراکز استانها

درخشش خبر مازندران در جشنواره تولیدات مراکز استانها

درخشش صدا و سیمای مازندران در جشنواره تولیدات مراکز

مازندران در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانها در بجنورد 17 رتبه برتر ، تندیس برتر جشنواره در بخش سیما و 6 عنوان شایسته تقدیر را از آن خود کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانها در بجنورد دکتر هادی ابراهیمی مدیرکل صدا و سیمای مازندران بعنوان مرکز برتر در تولید برنامه شاخص حوزه دفاع مقدس حائز رتبه برتر و جایزه جشنواره شد.
همچنین کمیسیون خبر این جشنواره، عنوان رتبه برتر گزارش موضوعی تلویزیونی مراکز را به حسین قبادی از مرکز مازندران اهدا کرد.
همچنین با رای هیات داوران جشنواره تولیدات مراکز استانها؛ در بخش سردبیری مجموعه خبری رادیو حوا گرجی زاده ، بخش گویندگی خبر رادیو مهدی صفری خطیر، گزارش موضوعی رادیویی حسین قبادی، تصویربرداری گزارش موضوعی تقی مسلمی، تدوین گزارش موضوعی زهرا اسلامی و نیز خبر مکتوب رضا کسب ور از مازندران شایسته تقدیر شدند.
در بخش پژوهش هم صدا و سیمای مرکز مازندران سه رتبه برتر را از آن خود کرد که دو جایزه به مریم رزاقی و یک جایزه به روح الله محمدی اترگله اهدا شد.
کمیسیون شعر و موسیقی این جشنواره هم ، یک جایزه برتر را به وحید دانا از مرکز مازندران اهدا کرد.
در بخش رادیو هم نیره زمانی تهیه کننده برنامه رادیویی حیات سبز و هنگامه داوودی تهیه کننده برنامه رادیویی راه زندگی حائز رتبه برتر و جایزه جشنواره شدند.
در بخش تلویزیون عباس اسماعیل تبار تهیه کننده برنامه ورزشی تندیس برتر سیما را کسب کرد و معصومه قاسمی تهیه کننده مستند سوری گل در بخش ویژه ، شعار سال ، حسن عبدالهاشم پور و علیرضا خلردی مجری برنامه ورزشی؛ رسول فرح زاد جویباری تیتراژ برنامه ترکیبی ، خدابخش غلامی مجری کارشناس برنامه سلامت محور و حسن جعفری کارگردان مستند حوزه دفاع مقدس؛ حائز رتبه برتر و جایزه جشنواره شدند.

در بخش فضای مجازی هم علیرضا بابازاده عنوان بهترین پویا نمایی حوزه سلامت و سامان محمدیان رتبه دوم بخش نماهنگ روزهای خوب را از آن خود کردند.