رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

درخشش تکواندوکاران خردسال مازندرانی در مسابقات قهرمانی کشور - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

درخشش تکواندوکاران خردسال مازندرانی در مسابقات قهرمانی کشور

درخشش تکواندوکاران خردسال مازندرانی در مسابقات قهرمانی کشور


رئیس هیئت تکواندو مازندران از درخشش تکواندوکاران خردسال مازندرانی در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.

درخشش تکواندوکاران خردسال مازندرانی در مسابقات قهرمانی کشور

فیض‌الله نفجم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به درخشش تکواندوکاران خردسال مازندرانی در قهرمانی کشور، اظهار کرد: در بیست و سومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی پسران خردسال کشور با درخشش تکواندوکاران مازندرانی همراه بود.
وی با اشاره به قهرمانی تیم مازندران در این مسابقات، اظهار کرد: در این مسابقات تیم تکواندو مازندران با چهار مدال طلا، دو مدال نقره و یک مدال برنز با 79 امتیاز با اقتدار قهرمان شد.

رئیس هیئت تکواندو مازندران درباره افتخارآفرینی تکواندوکاران مازندرانی، بیان داشت: در این مسابقات باربد جعفری در وزن 30- کیلوگرم، مجتبی کهن‌روز در 34- کیلوگرم، مهدی طهماسبی در 38- کیلوگرم و علی قویدل در وزن 40- کیلوگرم به عنوان چهار تکواندوکار خردسال مازندرانی با برتری مقابل تمام حریفان موفق به کسب مدال طلا شدند.

نفجم درباره کسب سه مدال نقره و برنز تکواندوکاران خردسال مازندرانی، افزود: حمیدرضا جعفری در وزن 28- کیلوگرم و امیرحسین علوی در سنگین وزن موفق به کسب دو مدال نقره و امیررضا قربانی در وزن 24- کیلوگرم نیز به مدال برنز دست یافتند.

وی با بیان اینکه این مسابقات حکم انتخابی تیم ملی را داشت، گفت: پس از تیم مازندران، قزوین با نتیجه 74 امتیاز مقام نائب‌ قهرمانی را کسب کرد و تیم البرز با 44 امتیاز در جایگاه سوم جای گرفت.