رونق تولید ملی | شنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۸

درخشش بانوان آملی در مسابقات قهرمانی کونگ فوتوآ بانوان کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش بانوان آملی در مسابقات قهرمانی کونگ فوتوآ بانوان کشور

علی فاضلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری  فارس در آمل اظهار داشت: رشته‌های رزمی در این شهرستان طی سال‌های گذشته نه تنها در بین آقایان بلکه در بین بانوان نیز با استقبال خوبی روبرو بوده و رشد چشمگیری داشته است.

وی بیان داشت: هم‌اکنون بانوان زیادی در این شهرستان به رشته‌های ورزشی رزمی روی آورده و مشغول به فعالیت و ورزش در آن رشته‌های رزمی هستند.

سخنگوی اداره ورزش و جوانان آمل تصریح کرد: مائده براری و سحرقاضی حسینی، دو فایتر رزمی‌کار آملی بودند که با عضو در تیم منتخب کونگ فوتوآ مازندران در بین رزمی‌کاران کشور خوش درخشیدند.

این مسئول اضافه کرد: این دو فایتر در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان در مسابقات قهرمانی کونگ فوتوآ بانوان کشور حضور پیدا کردند.

فاضلی تصریح کرد: امسال مسابقات قهرمانی کونگ فوتوآ بانوان کشور به میزبانی استان فارس در شهرستان شیراز دنبال شد که در آن بانوان آملی با کسب مقام سوم مسابقات، مدال برنز رقابت‌ها را از آن خود کردند.

وی در پایان یادآور شد: در این دوره از مسابقات چهار فایتر آملی شرکت داشتند که گلناز محسنی به عنوان مربی و مرضیه داودی به عنوان سرپرست تیم منتخب مازندران را همراهی می‌کردند.