سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

درانتظارخورشید - نمایش محتوای صدا

 

 

درانتظارخورشید

در اين عصر و دوران، صراط مستقيم خداوند متعال، همان امام غايب و منتظري است كه حجت خدا بر روي زمين بوده و در پس پرده‌ي غيبت به سر مي‌برد و چونان خوشيدي از پس ابرهاي تاريك، پرتوافشاني مي‌كند. در اين عصر، شناخت آن حضرت و ايمان و محبت به آن بزرگوار و اطاعت كامل از او، همان صراط مستقيم الهي و تنها راه نجات و رستگاري است.

در اين زمينه و براي پرداختن به مسائل معنوي، توجه به مباحث مربوط به امام زمان (عج) كه خورشيد معنويت و ريشه و اصل همه معنويات است و نشر و بسط آنها، مي‌تواند از بهترين طريق پرداختن به مسائل معنوي بوده و اثار مطلوبي براي جامعه اسلامي داشته باشد.

براي آشنايي هرچه بيشتر مخاطبان با فلسفه مهدويت، گسترش شناخت و توجه عموم مردم نسبت به وجود حضرت مهدي (عج)، ايجاد اميد در جامعه با گسترش فرهنگ انتظار، ترويج و تبليغ فرهنگ عدالت خواهي در جامعه، تبيين آثار و بركات آشنايي با حضرت مهدي (عج) در زندگي فردي و اجتماعي، معرفي و ترويج ابعاد شخصيت و زندگي آن حضرت و تشريح علل غيبت صغري و كبري و ... در صدد بر آمده‌ايم با اختصاص برنامه‌اي به آقا امام زمان (عج) در راستاي اهداف ياد شده گام برداريم.

در همين راستا، برنامه رادیویی در انتظار خورشید با هدف ترویج فرهنگ مهدویوت بین مخاطبان بویژه مخاطبان مازندرانی هفته ایی یکبار با گزارش مردمی- معرفی کتاب و پایگاه اینترتی در باره مهدویت –پاسخ به شبهات – دوست در نگاه دوست (کلام و نوشته های مخاطبان)از جمله بخش های این برنامه است

عوامل برنامه :

تهیه کننده:مریم دلفانی

نویسنده: شاکریان

مجری:مریم دلفانی

گزارشگر:اصغرپور

صدابردار:میرقربان نژاد

 پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو