جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

دبیر شورای فرهنگ عمومی مازندران: سرمایه ناجا اعتماد مردمی است - نمایش محتوای خبر

 

 

دبیر شورای فرهنگ عمومی مازندران: سرمایه ناجا اعتماد مردمی است

' عباسعلی ابراهیمی ' به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی در گفت و گویی تلاش ارزشمند نیروی انتظامی در حفظ ارزش های نظام اسلامی و آرمان انقلاب قابل ستایش دانست.

دبیر شورای فرهنگ عمومی مازندران افزود: امروز هر جا صحبت از امنیت و اقتدار در جامعه است نام نیروی انتظامی در بالاترین سطوح جامعه اسلامی همچون نگینی تابناک می درخشد.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ابراهیمی اضافه کرد : نام این نیرو در تاریخ انقلاب اسلامی با شجاعت ، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و درراستای تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وبرقراری امنیت وآسایش مردم با تلاش وکوشش خستگی ناپذیر گام برداشته اند.

وی با تاکید بر جایگاه حساس نیروی انتظامی در عرصه مقابله با جنگ نرم دشمنان علیه انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران تصریح کرد: سرمایه این نیرو اعتماد مردمی است و این اعتماد مشارکت مردمی را در پی دارد که موجب افزایش امنیت خواهد شد و نیروی انتظامی در این راستا گام های خوبی را برداشته است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران افزود:امروزه جامعه ای به سر منزل سعادت خواهد رسید که امنیت در آن حاکم باشد و در کشور ما نعمت بزرگ و مثال زدنی امنیت مرهون سبزپوشان بی ادعای نیروی انتظامی است که به فرموده مقام معظم رهبری ' مجاهدان واقعی فی سبیل الله ' هستند .

وی اظهار داشت:نیروی انتظامی در کشور ما چشم بیدار جامعه به شمار می آید که با استفاده از نیروی انسانی متعهد و متخصص و آخرین فناوری های علمی و با اتکا به سرمایه عظیم مردمی بودن در خدمت پیشرفت و تعالی کشور است .

وی افزود: نیروی انتظامی در حفظ امنیت کشور مظهر اقتدار بوده و این جمله اهمیت کاری این نهاد مقدس در کشور دوچندان می کند.

ابراهیمی درادامه گفت:نیروی انتظامی در نظام اسلامی هم مظهر اقتدار نظام و نظمی است که می خواهد امنیت کشور را تأمین و حفظ کند و هم مظهر مهربانی و دلسوزی، رافت و رحمت نظام نسبت به آحاد مردم است و این دو در کنار هم و توأم باهم باید مورد توجه قرار گیرد.

وی تاکید کرد:امنیت پایه دوام و بقای یک جامعه است و پیشرفت های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در بستری از امنیت عمومی اتفاق می افتد.