جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

داوطلب عشق - نمایش محتوای صدا

 

 

داوطلب عشق

Loading the player...
داوطلب عشق

عنوان ویژه برنامه گرامیداشت هفته بسیج و به تهیه کنندگی کریمی نیا است که از 29/ 8/1394 تا 5/ 8 / 1394 از ساعت 15:15 به شکل زنده و به مدت 45 دقیقه از رادیو مازندران پخش شد .
بسیج مدرسه عشق است؛ این جمله معروف از بنیانگذار  کبیر انقلاب اسلامی حضزت امام خمینی  (ره ) است در نگاه ایشان چنین مجموعه ای متشکل از افرادی است ،که برای سربلندی ایران اسلامی جان فشانی های بی نظیری را انجام داده اند؛ چه در سالهای دفاع مقدس و چه در سالهای سازندگی ایران عزیز .
در حال حاضر هم این مجموعه دردفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی در خط مقدم قرار دارد و گواه این امر خدمات ارزنده ایست که در مقابل دشمنان نظام چه در داخل و چه در خارج کشور از انجام داده اند. این طرح رادیویی سعی دارد در هفته گرامیداشت بسیج که در آغازین روزهای آذرماه شروع می شود بار دیگر به تبیین نقش  و جایگاه بسیج، فلسفه ی وجودی ان بپردازد .همچنین به توانمندیهای ارزنده ای که این محموعه در حال حاضر انجام می دهد اشاره کند و به معرفی نهادها و الگوهای معنوی  که عوامل پیروزی اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی است توجه داشته باشد بویژه در سالی که به نام سال همدلی و همزبانی دولت و ملت از طرف رهبر فرزانه انقلاب حضرت ایت الله خامنه ای نامگذاری شده ست .
متن برنامه –گزارش -بحث کارشناسی -گفتگو با خانواده ها ی موفق بسیجی -گفتگو با خانواده های شهدا ،ایثارگران و رزمندگان سالهای دفاع مقدس -معرفی پایگاهها ی موفق بسیج محلات و ادارات و اقشار و ... از آیتمهای متنوع این برنامه می باشد.

 

تاریخ تولید: 1394

گوینده:مجید مجیدی
گزارش:سلمانپور
نویسنده:کریمی نیا
صدابرداران: رضا میرقربان نژاد،مهدی اوشیب نتاج،شهرام حق شناس،حسن نژاد احمد،سامی یوسفیپربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو