جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

داوطلب بودن همه اقشار جامعه برای دفاع از حرم - نمایش محتوای خبر

 

 

داوطلب بودن همه اقشار جامعه برای دفاع از حرم

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه در مازندران با کثرت داوطلبان برای اعزام به سوریه مواجه هستیم، گفت: از همه اقشار جامعه داوطلب داریم.

داوطلب بودن همه اقشار جامعه برای دفاع از حرم

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سردار محمدحسن بابایی صبح امروز در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره 13 شهید مازندرانی مدافع حرم که در خان‌طومان سوریه به‌شهادت رسیدند در حسینیه عاشقان ساری اظهار کرد: امروز ما برای بزرگداشت یاد و خاطره اولیاء‌الله جمع شدیم.


وی با بیان اینکه مدافعان حرم مازندرانی بالاترین نمره قبولی را در دفاع از حرم اهل بیت(ع)  دریافت کردند، افزود: مدافعان حرم در دانشگاه امام حسین (ع) و اهل بیت (ع) تربیت یافتند.


فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه شاهد حضور جدی مردم مازندران در دفاع از حرم اهل بیت (ع) هستیم، ادامه داد: تقدیم 30 شهید طی سال‌های اخیر و تعدادی جانباز نشان دهنده رشادت‌های مردم دیار علویان در جبهه حق علیه باطل است.


وی بیان کرد: با تقدیم هر شهید عزم مردم مازندران برای دفاع از حرم اهل بیت (ع) بیشتر می‌شود.


بابایی با بیان اینکه در مازندران با کثرت داوطلبان برای اعزام به سوریه مواجه هستیم، اضافه کرد: از همه اقشار جامعه داوطلب داریم.


وی با بیان اینکه از نیروی انتظامی داوطلب برای اعزام به سوریه داریم، تصریح کرد: روحیه عالی در مردم مازندران وجود دارد و ما به این مردم افتخار می‌کنیم. همه مسؤولان استان حامی برنامه‌های مقاومت هستند.