جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

داوطلبان برای همکاری دراجرای طرح سرشماری عمومی کشاورزی مازندران ثبت نام کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

داوطلبان برای همکاری دراجرای طرح سرشماری عمومی کشاورزی مازندران ثبت نام کنند

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و اشتغال استانداری مازندران ˈ جعفر احمدی ˈ در خصوص اجرای طرح سرشماری عمومی کشاورزی افزود: اجرای این طرح گامی در جهت تهیه چارچوب و فهرست های آماری از تعداد بهره برداران کشاورزی، فراهم کردن اطلاعات این بخش در جهت طبقه بندی مناسب و ساماندهی وضعیت کشاورزی در استان است.

وی افزود: در این طرح که از پنجم مهر تا هجدهم آبان ماه سالجاری اجرا می شود ،آمارگیران با مراجعه حضوری، اطلاعات بهره برداران کشاورزی را به صورت ثبت در تبلت که برای نخستین بار در کشور انجام خواهد شد جمع آوری می کنند تا در اختیار مراجع ذیصلاح بخش آمار کشور قرار گرفته و برنامه ریزی های اساسی در خصوص جوانب مختلف آن انجام شود.

احمدی تصریح کرد: از این رو ستاد سرشماری کشور به منظور ایجاد امکان مشارکت فعال برای آحاد ملت در اقصی نقاط کشور اقدام به طراحی سامانه ˈ ثبت نام الکترونیکیˈ از داوطلبان برای همکاری دراجرای سرشماری کشاورزی کرده است.

مدیر کل آمار ،اطلاعات و GIS استانداری مازندران گفت: داوطلبان برای این منظور می توانند با مراجعه به سایت مرکز آمار ایران به آدرس www.amar.ir.org ابتدا در صفحه اصلی سامانه ثبت نام، شرایط و ضوابط را به دقت مطالعه و در صورت داشتن شرایط عنوان شده، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی افزود: زمان ثبت نام متقاضیان همکاری در طرح سرشماری عمومی کشاورزی از امروز چهارشنبه تا بیستم شهریور ماه سال جاری بوده و متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی به سایت یاد شده مراجعه کنند.

مازندران 460 هزار هکتار اراضی زراعی و باغی دارد.