جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

دانش‌آموزان مددجوی فریدونکناری آموزش قرآن می‌بینند - نمایش محتوای خبر

 

 

دانش‌آموزان مددجوی فریدونکناری آموزش قرآن می‌بینند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار گفت: دانش‌آموزان مددجوی فریدونکناری آموزش قرآن می‌بینند.

دانش‌آموزان مددجوی فریدونکناری آموزش قرآن می‌بینند

حجت‌الاسلام محمدعلی ابراهیم‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار از برگزاری جلسه مشترک کارشناسان قرآنی اداره تبلیغات و آموزش و پرورش فریدونکنار خبر داد و اظهار کرد: آموزش و پرورش ثبت‌نام از معلمان ابتدایی را برای شرکت در کلاس آموزش‌یار قرآن شروع کرده که اداره تبلیغات اسلامی نیز با هماهنگی مؤسسات قرآنی این دوره آموزشی را برگزار می‌کند.

وی افزود: مقرر شد در مدارس و دارالقرآن‌های آموزش و پرورش محافل انس با قرآن با همکاری اداره تبلیغات اسلامی برای دانش‌آموزان برگزار شود، همچنین جلسه دیگری نیز برای هماهنگی‌های بیشتر هفته آینده با حضور رؤسای دو اداره برگزار می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار با بیان اینکه جلسه مشترک کارشناسان قرآنی و فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی و کمیته امداد فریدونکنار در محل کمیته امداد امام خمینی برگزار شد، تصریح کرد: در این نشست و براساس تفاهم‌نامه صورت گرفته مقرر شد مؤسسات نورالهدی، مکتب النرجس و آل‌طاها دانش‌آموزان زیرپوشش کمیته امداد امام را ثبت‌نام و کلاس قرائت سطح یک و دو را برای آنان برگزار کنند و کمیته امداد نیز معرفی دانش‌آموزان به این مؤسسات و پرداخت هزینه مربی این کلاس‌ها را به عهده بگیرد.

ابراهیم‌نژاد ادامه داد: امیدواریم در سال جدید که به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده ضمن حل مشکلات معیشتی مردم شاهد رونق اقتصاد میهن اسلامی باشیم.

وی با اشاره به اینکه جشن ریحانة‌النبی(ص) در حسینیه مسجد امام سجاد(ع) فریدونکنار برگزار شد، بیان کرد: امسال را رهبر معظم انقلاب به سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری کردند که همه ما باید برای تحقق این امر تلاش کنیم.

ابراهیم‌نژاد با اشاره به تجلیل از مبلغان هیئت‎های مذهبی فریدونکنار، خاطرنشان کرد: از جمیله ناظری، لعیا صفری، کلثوم آزادی، صغری شکری و سیده راضیه حسنی با اهدای هدایا و لوح سپاس از سوی شورای هیئت‌های مذهبی تقدیر شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار گفت: حضرت زهرا(س) در عمر کوتاه و پر رنج و مشقت خود درس‌های فراوانی برای آیندگان بر جای گذاشتند و اینکه آن حضرت در تربیت فرزندان خود بسیار دقیق و ساعی بودند و هرگاه از کار منزل فارغ می‌شدند با فرزندان خود بازی می‌کردند و به آنان شعرهای حماسی می‌آموختند چراکه نقش تربیتی مادر در خانه بسیار مهم است.