جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

داعش در پی ایجاد تفرقه در بین مسلمانان است - نمایش محتوای خبر

 

 

داعش در پی ایجاد تفرقه در بین مسلمانان است

به گزارش خبرگزاری فارس از نکا، آیت‌الله علی معلمی امشب در نخستین یادمان سردار غلامعلی مرادیان در سالن همایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا افزود: جنایت‌های صورت گرفته از سوی رژیم غاصب صهیونیستی علیه غزه، بیانگر چهره پلید و ددمنشانه این رژیم منحوس بوده است که سبب ناکامی خودش شد.

وی گفت: با استقامت همه‌جانبه مردم بی‌دفاع غزه و مقاومت همه‌جانبه آنها، وعده حق خدا عملی شد و دنیا با چهره پلید رژیم غاصب صهیونیستی و ماهیت پلید آن‌ بیشتر از گذشته آْشنا شد.

امام جمعه قائمشهر اظهار داشت: عدم اطاعت‌پذیری از رهبری در عراق موجب بروز ناآرامی‌ها در این کشور شده است و ملت قدرتمند ایران اسلامی با اطاعت‌پذیری از مقام معظم رهبری اکنون الگوی جهانیان و در اوج است.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب به ‌عنوان خلف صالح امام راحل بر مبنای وصیت امام (ره) حرکت می‌کنند و ولایتمداری و تبعیت از رهبری از مسائل مهمی است که در همه شرایط  باید مورد توجه مردم ما قرار گیرد، چراکه هرگونه زاویه با ولایت موجب ناکارآمدی خواهد ‌شد.

معلمی با اشاره به عزت‌آفرینی شهدا برای ایران اسلامی خاطرنشان کرد: عزت و عظمت کنونی انقلاب ما مدیون از خود‌گذشتگی شهداست که باید قدردان شهدا و خانواده‌های بزرگوارشان باشیم.

وی نکا را از جمله شهرهای نیروخیز، عالم‌پرور و شهیدپرور در مازندران عنوان کرد که تقدیم 340 شهید گران‌قدر در طول دفاع مقدس و بعد از آن بیانگر شهادت‌پذیری این شهرستان در هر شرایط و موقعیتی است.

نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری گفت: انسانی که ولایت‌پذیر باشد، مستقل زندگی می‌کند و با اعتماد به نفس به سمت جلو حرکت می‌کند و در برابر طاغوت و دشمنان سر تسلیم فرود نمی‌آورد.