سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

دارنده 2 مدال طلای مسابقات جهانی کشتی ساحلی به زادگاهش بازگشت - نمایش محتوای خبر

 

 

دارنده 2 مدال طلای مسابقات جهانی کشتی ساحلی به زادگاهش بازگشت

پیمان حیدری کشتی‌گیر آملی تیم ملی کشتی ساحلی کشورمان که به تازگی در رده جوانان و بزرگسالان رقابت‌های جهانی کشتی ساحلی به دو مدال طلا دست پیدا کرد دقایقی پیش با استقبال مردم و مسؤولان وارد زادگاهش شد.

دارنده 2 مدال طلای مسابقات جهانی کشتی ساحلی به زادگاهش بازگشت

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، پیمان حیدری کشتی‌گیر نام‌آشنای این شهرستان که در تیم ملی کشتی ساحلی کشورمان عضویت داشت به زادگاهش بازگشت.

این جوان ورزشکار به تازگی در رده جوانان و بزرگسالان رقابت‌های جهانی کشتی ساحلی به دو مدال طلا دست پیدا کرد و عصر امروز با استقبال گرم مردم، مسؤولان، ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی وارد آمل شد.

آیین استقبال از این نام‌آور طلایی کشتی جمهوری اسلامی ایران از میدان علویان ورودی شهر آمل آغاز شده و کارناوال شادی در این شهرستان به راه افتاد.

رقابت‌های کشتی ساحلی جوانان قهرمانی جهان امسال به میزبانی شهر ساحلی فازانا کشور کرواسی برگزار شد که در آن کشورهای برتر صاحب نام در کشتی حضور داشتند.

پیمان حیدری کشتی‌گیر آملی در وزن 80 کیلوگرم ایران به میدان رفته و رقبای خود از کشورهایی همانند نروژ و کرواسی را با شکست بدرقه کرد.

حیدری در پایان مسابقات توانست با کسب مدال طلا به سکوی نخست دست یافته و سرود پر افتخار کشورمان را در کشور کرواسی طنین‌انداز کند.

این کشتی‌گیر پس از قهرمانی در مسابقات جوانان با توجه به آماده نشدن گذرنامه یکی از کشتی‌گیر تیم ملی در وزن 80 کیلوگرم، در رده بزرگسالان مسابقات جهانی ساحلی به جای میدان رفت و در دور نخست با قرعه استراحت روبه‌رو شد.

حیدری در رده بزرگسالان ورزشکارانی از کشور ترکیه، یونان، مجارستان و روسیه را مغلوب کرده و دومین مدال طلا خود را به دست آورد و باعث اهتزار پرچم خوش‌رنگ کشورمان در دنیا شد.

این ورزشکار با اخلاق کشورمان دقایقی قبل با استقبال گرم و پر شور آملی‌ها وارد زادگاهش شد.

به گزارش فارس، دو نماینده کشتی آمل در مسابقات کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا در شهر مانیل کشور فیلیپین نیز خوش درخشیدند که امشب با استقبال مردم و ورزشکاران وارد این شهرستان می‌شوند.

امیر حسین حسینی کشتی‌گیر وزن 96 کیلوگرم کشورمان در مسابقات آسیایی به همراه مربی ارزنده حسن حسین‌زاده به مدال طلا دست یافت.